Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta ez a cica és...

Milyen fajta ez a cica és mennyibe kerülhet? Nehéz Magyarországon tenyésztőt találni?

Figyelt kérdés

Itt egy kép a cicáról:

[link]



2012. dec. 3. 01:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%

What kind of cat is Tardar Sauce, you ask? According to a helpful reader at Paw Nation, the grumpy cat is a Snowshoe Siamese. “Unfortunately, this one has some very bad genetic defects,” the visitor wrote. “The likely cause is inbreeding due to the small gene pool available for breeders. Do a Google search for this breed to see what they are supposed to look like. They are actually a stunningly beautiful cat. This one, of course, has his own kind of beauty!”

Read more at [link]



Röviden tömören... Fehér sziámi a lelkem csak kapot egy nagy adag genetikai defektet... az egészséges társai úgy néznek ki mint a normál sziámi cica csak más szín változatban.. szóval ilyen macskát nem fogsz találni hacsaknem túltenyésztenek neked egyet...

2012. dec. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Vicuska87 ***** válasza:
14%
Photoshoppos cica!
2012. dec. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
60%
Neki valamilyen rendellenessége van, ha tényleg így néz ki.
2012. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
A cica nem photoshop-os, van róla videó is. Valóban genetikai problémái vannak, de nagyon aranyos.
2012. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Mecse ***** válasza:
86%

Sajnos nem photoshoppolt ...


Itt van az anyja és az apja egy-egy fényképen, ez a hivatalos oldalának értelemszerűen az "About" menüje.


Tulajéknak volt gyakorlatilag egy hím és egy nőstény macskája, és hát, megtörtént. Abban sem biztosak amúgy hogy ez a hím a képen az apja, mivel hogy "hahahaha a macskák össze-vissza kettyintenek hahahaa" tényleg baromi vicces.


[link]


Ne akarj ilyen macskát, mivel ő genetikai és/vagy neurológiai értelemben sérült. Az arca én elhiszem hogy van akinek "édes" és viccesen néz ki és satöbbi, de ez a macska nem egészséges.


A mozgása sem egészséges, lassabb is mint a társai, illetve egy régebbi "interjúban" a tulaja elmondta hogy nem tud normálisan ugrani, és hogy gondjai vannak "macskás" mozdulatokkal. Azt hiszem hogy fizikoterápiát is csináltak vele, de ebben nem vagyok biztos. Mert hogy annyira kötött az egész izomzata.


Onnan tudom ezt hogy engem 300%-osan felháborított hogy egy ránézésre SEM egészséges macska aki egy "besikerült" alomba született, ilyen szinten híres lesz (ez maga nem zavarna), ami bosszant az az hogy az emberek most tömegesen akarnak ilyen macskát. Könyörgöm.


Ilyen fokú ismertséget fel lehetett volna használni arra hogy az ivartalanítást reklámozzák, hogy beleverjék az emberek fejébe milyen fontos is az, de nem, ehelyett "jaj de cuki nekem is kell" UHHHH. Ezt a macskát már egy ideje mindenütt ismerik a világon, tényleg fontos üzenetet közvetíthetett volna, ha a tulaja nem ilyen ... bugyuta.


Állat egészsége >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Külcsín / aranyosság / bármi ami esztétikai.

2012. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Mecse ***** válasza:
96%
Az utolsó 2 sorommal nem tudom mi történt, azt akartam írni hogy az állat egészsége bármilyen esztétikai szempontok fölött kell hogy álljon. Csak nem úgy jelent meg ahogy szerettem volna, ezért elnézést.
2012. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Alaque ***** válasza:
16%
Bizony, sziámi, és rendkívül aranyos :D
2012. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Mecse ***** válasza:
86%
Istenem. Feladom, az emberek nem olvasnak, ha valaminek kék a szeme akkor sziámi. Komolyan, áhh...
2012. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy keverék cica.Sajnos genetikai rendellenessége van :( És emberek ilyet akarnak venni?Fogadjatok örökbe vagy keressetek normális fajtatiszta macskát normális áron.Ha rre lesz kereslet akkor a szaporítók tovább szaporítják az amúgy is deffektes macskáikat.Az ilyen cicát szeretni kell nem mutogatni...
2012. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
73%

Szegény cica.:(

Szerintem a tenyésztők túlzásokba esnek. Nem kéne mindenből pénzt csinálni, és bármi áron. :((

2012. dec. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!