Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám sűrűn rázza a fejét...

Macskám sűrűn rázza a fejét és néha vakargatja is, mire utalhat ez szerinted?

Figyelt kérdés
Orvossal is kivizsgáltattam már, nincs semmi rendellenes a füleiben. Valamivel több fülzsír termelődik neki, mint egy átlag cicának, de annak nem szabadna ilyen tüneteket produkálnia. Kaptunk azért rá fülcseppet, akkor mintha pár hónapig nem is lett volna semmi baja. Ősszel megismételtük a kúrát, mert újra jelentkezett nála a fejrázás, de azóta se múlt el neki teljesen. Orvos még mindig nem talált nála semmi gondot és most nem is sír miközben dörzsöli a fülét, de szerintem ez így akkor se normális. Tippek?
2013. jan. 9. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám akkor csinálta ezt, mikor fülrühe volt. Szinte egészen biztos, hogy a fülével van gond, viszket neki, esetleg már be is gyulladt. Erre való fülcseppet kapott rá, naponta 3-szor kellett kezelni vele.
2013. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ezt kizárta az orvos, a fülatkát, fülrühet is.
2013. jan. 9. 13:07
 3/5 Vicuska87 ***** válasza:
36%
Én elvinném egy másik orvoshoz, mert ez fülrüh, és fül atka is lehet, az jár ilyen tünetekkel. A kezelési idő, akár fél év is lehet!
2013. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én macskám is fülatkás volt de ilyenkor nem minden esetben doki! Ajánlom az Aloe First 4 napig fújtuk és tisztítottuk vele a fülét és teljesen elpusztultak belőle a fülatkák! (ezt az állatorvosom is bizonyította)
2013. jan. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fülatka. Az a több fülzsír gondolom ilyen sötétbarna trutyi. Ha így van, akkor szinte biztosan fülatka.

Nagyon nehéz kikezelni ha már sok ideje tart, mi is 3x futottunk neki, hónapokig tartott. Vidd el egy másik orvoshoz is.

2013. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!