Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen kaparófát vegyek a...

Milyen kaparófát vegyek a cicámnak?

Figyelt kérdés
van egy nagy macskám. Vettem neki ugyan olyan színű kaparófát és leteríthető fekhelyet neki, mint ő. A kaparófa 50 cm kb, szerintem az neki kicsi lett. Bár még csak pár napja van meg, eddig nem használta. A leteríthető fekhelyet nem használja, de este betakarjuk vele. Ez a kettő volt együtt 5 ezer forint. Viszont van egy magasabb kaparófa, az világoszöld. A tetején van egy fél henger alakú fekhely. nem tudom, hogy használná-e, de szerintem kilógna belőle. Visszacseréljem a fekhelyet és a kis kaparófát neki erre a világoszöldre? az is 5 ezer forint.
2013. jan. 24. 17:28
 1/1 Vicuska87 ***** válasza:
63%

Nagy cicának érdemesebb venni, nagy 1.8 m magas cicabútort.

Az ebayen kb egy 20.000 ft-ból kijössz, és nagyon jó a bútor, magas, szeretnek rajta aludni, és kaparászni is!

2013. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!