Kezdőoldal » Állatok » Macskák » CICA - kérdés! Ő milyen fajta...

Emyke031 kérdése:

CICA - kérdés! Ő milyen fajta -mix?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hónapja magamhoz vettem egy elárvult cicót. Most kb 7 hónapos kislány, és hát nem valami hatalmas! :D

Kérdésem róla, hogy jó-e a tippem, hogy félperzsa? Ill. ha igen, akkor mi a másik 'fél'? - Sima házi?

KÉPEK RÓLA:

[link]

[link]

[link]

Köszönöm előre is a válaszokat!



2013. febr. 13. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Úristen*-* zabálnivaló ez a cica^^

Am h a kérdésedre is válaszoljak, szerintem is van benne perzsa, illetve nem tudom h más hosszúszörű macska van-e akinek lehet kék(ugye jól látom?) színű bundája.

Mindenesetre nagyon aranyos, sok boldogságot hozzá!!^^

2013. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vicuska87 ***** válasza:
45%
Húú, nagyon szép színű cica! És a szőre is hosszabb... MIx.. de hogy milyen mix, csak találgatni lehet!
2013. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Reni2 válasza:
100%
Szerintem félig perzsa és félig kartahuzi. Nem annyira értek a macskákhoz de van egy kartahuzi cicám ha szeretnéd küldök róla képet! :-)
2013. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.: :) Hízik a májam! :D

2.: Igen, megköszönném, ha küldenél képet róla!

2013. febr. 13. 17:05
 5/8 A kérdező kommentje:

BOCSI!

1-2 :) :)

3 - kép :D

2013. febr. 13. 17:06
 6/8 A kérdező kommentje:

1! Nem tudom, hogy ezt a színt kéknek hívják-e 'SZAKMÁSAN' ? :D

Én olyan grafit-szürkének mondanám laikusként, és ezüstös fénye van a szőrének (főleg a fehér foltjainál - pl. tappancson).

2013. febr. 13. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha jól tudom így nevezik ezt a szőrszínt:D És lény rá nagyon büszke, mert tényleg gyönyörű^^

1.

2013. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. febr. 13. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!