Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Barátnőm állandóan a hülye...

Balus92 kérdése:

Barátnőm állandóan a hülye macskáját pátolja egy roszót nem szólhatok a macskájára mert megsértődik és csúnyán kezd velem beszélni mért van ez?

Figyelt kérdés
Jobban szereti a macskáját mint engem és ezt abból gondolom hogy azt mondja. ez a macska régebben lakik itt mint te nem fogja azért eldobni macskát mert velem jár
2013. febr. 14. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Amíg ő a macskáját dajkálja, addig Te hasznosítsd az idődet. Például olvasgathatnád a magyar helyesírási szótárt....
2013. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ember és állat között nagoyn szoros a kapcsolat. Azt nem értem, miért jött össze olyan emberrel a lány, akiről azért elég hamar kiderülhetett, hogy nem hasonlóan viseltet az állatokkal szemben... Én is a gyerekeimnek tekintem az állataimat, de nem várom el senkitől, hogy hasonlóan szeresse őket, akinek nem tetszik, azzal nem leszek jóba, ennyi.
2013. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem kezdek normális dolgokról írni mert úgyse érdekelne szerintem. Szóval maradjunk a szélsőségeknél:

a, Neked van igazad ha aktus közben is a macska bajszát pödörgeti. Dogd ki szärni. Ne a macskát, a csajt.


b, Neki van igaza ha bäzmegolsz mikor akárcsak lélegzik is az a állat egy szobában veled.


De ha már nagyon gonosz vagyok és aljasul szemet akkor megkérdem: Hol volt a szemed mikor megismerted a lányt, hogy nem láttad van egy háziállata amire nem kell féltékenynek lenni amíg nem azzal helyettesít téged az ágyban??????????????????????????? Ja, hogy a cickóit bámultad. Na lehet nem a lányét melltartóban hanem a szőrösebbnek. :D

2013. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én is a macskát választanám.
2013. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora tahó lehetsz, ha elvárod, hogy dobja ki a szeretett háziállatot, mert nekem nem tetszik...

Pedig össze lehet kötni a kettőt:

[link]

2013. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs, nekem = neked.
2013. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vicuska87 ***** válasza:
83%

Hát teljesen igaza van a csajszinak!

Én se dobnám ki a macskát egy férfi kedvéért sem! Vagy velem együtt szereti őt is, vagy sehogyan!

Roszót= rossz szót!

2013. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!