Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha beteg a macska és nincs...

Ha beteg a macska és nincs pénzem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem halálos beteg gondolom, de már elég régóta furán viselkedik, furán ugrál, állandóan percenként mosdik, nyávog, összepisil, kakil mindent, és néha kicsit véres a szája széle is. Fogalmam nincs mi baja, dokira nekem nincs pénzem, szüleim meg azt mondják semmi baja csak simán hülye a macska. Rájuk nem számíthatok, de akkor mit tegyek?
2013. febr. 15. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az orvost, hogy ingyen megvizsgálná-e!
2013. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy beteg! Egészséges macskának nem véres a szája széle, és nem űrít össze-vissza!Valami baj van! A szüleiddel próbáld megbeszélni. Egyébként ha csak nézik a beteg macskát, az már álltkínzásnak minősül!

Menjél el vele egy orvoshoz, mond el mi a probléma, aki meg fogja vizsgálni. Én sokszor voltam már úgy orvosnál, hogy nem volt pénzem!!

Megmondod, hogy most nem tudod oda adni. Ennyi. Amikor tudod, majd beviszed neki.

A legtöbb állaorvos azért lett az, mert szereti az állatokat, és segíteni akar rajtuk.

Nem tudom hol laksz, de biztos van felétek is jópár doki. Fogd meg, és vidd el! Ne foglalkozz a szüleiddel!

Hihetetlen egyébként némelyik ember hozzáállása! Kiváncsi lennék, ezek az emberek vajon mit szólnának, ha betegek lennének, de senki nem hívna hozzájuk orvost, akkor sem, ha már vérzik a szájuk?!


Nagyon becsüllek ezért, hogy érdekel a cicád egészsége, és foglalkozol vele.

Itt a következő lépés. Tedd dobozba, és menj el vele orvoshoz. Pénz nélkül.

Majd a vizsgálat után megbeszéled vele, hogy később beviszed.

Ha másképp nem megy, próbálkozz alapítvánnyal, hátha ők elviszik. (erre kicsi az esély, de sok orvos ingyen segít az alapítványos állatokon)

Ami a legfontosabb, hogy ne űlj a problémán napokig, mert a cicádnak sürgős segítség kell. Beteg és szenved! Cselekedj!!!!!!!

2013. febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!