Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy vissza jönnek a...

Lehet, hogy vissza jönnek a cicák? Részletek lent

Figyelt kérdés

Két hónappal ezelőtt találtam kint a hóban két cicát, szegénykéim tisztára le voltak soványodva, meg fostosak voltak pluszban macska influezája volt mind a kettőnek. Szépen rendbe hoztam őket, elvittem őket orvoshoz meg minden, erre tegnap megjelent a gazdája és vissza vitte őket, azzal az ürüggyel, hogy el loptam őket. Azt hittem agy vérzést kapok!!

Egy bunkó, még megmentettem a cicák életét,és én vagyok a szemét! Nem messze laknak tőlünk 100m kb. Szerintetek vissza jönnek? Tökre ki vagyok, nagyon hiányoznak:(



2013. febr. 16. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vissza fognak menni, ha kijárósak. Azok a cicák tulajdonképpen már a tiéd, elég hülye a szomszéd és felelőtlen, hogy nem ő kezeltette a macskákat. Ha nála maradnak, nem lesznek hosszú életűek. Nehéz az ilyen emberekkel, remélem valahogy magadnál tudod majd tartani a cicákat!
2013. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hú,ez durva.Szerintem ,ha ki engedi néhány napon belül akkor vissza mennek hozzád.Hisz te voltál két hónapig a gazdájuk.És a hely is hiányozni fog a cicáknak.

Ezt a barmot meg pofán kéne vágni,amiért ezt tette.

Vagy állat kínzásért feljelenteni.

Nem tudom,de nagyon felháborított ami történt.

2013. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az egyik cica nem teljesen volt szoba tiszta így remélem kiengedi őket és vissza jönnek. :(
2013. febr. 16. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért adtad oda őket? 2 hónapig te gondoztad őket, lemondott róluk. Chippezve voltak, tudja bármivel is bizonyítani, hogy az övéi? Most már egyébként cseszheted, ha vissza is jönnek, már valóban te leszel a tolvaj... Esetleg bizonyítani tudod, hogy foglalkoztál velük? Állatorvosi papírok?
2013. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg hogy volt ez a visszavitel? Bement hozzád, megfogta őket és elvitte? Mert akkor kirabolt, azonnal szólhatsz a rendőrségnek, persze csak ha vannak állatorvosi papírjaid, vagy bármi, ami bizonyítja, hogy nálad voltak azok a macskák.
2013. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek chipezve, márpedig biztosan nincsenek a "gazdája" által, akkor nem az övé. Mondani mondhat akármit. Ha visszamennek hozzád, tegyél beléjük chipet, és akkor hivatalosan is a tiéd lesznek.
2013. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kint kiabált velem az utcán, hogy el loptam a macskuszokat.. Szerinted mit csinálhattam volna? Oda adtam...

Így csak reménykedem, hát ha...

2013. febr. 16. 13:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérj papírokat az állatorvosodtól amin rajta vannak a kezelések árai stb. Nyomd az orra alá és mond hogy akkor te meg kéred a kezelések, a macskakaja stb árát. Hátha meggondolja.
2013. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mecse ***** válasza:
100%

Úgy van ahogyan már elmondták, chip nélkül rákenheti a hajára a kiabálást, nem tud bizonyítani semmilyen tulajdonjogot a macskák felett. Megoldotta volna az egészet ha bechipeztetted volna őket amíg nálad voltak és akkor már nem tehetne semmit mivel bizonyíthatóan hozzád tartoznának...


Olyan embernek nem való másik élőlény aki elhanyagolja, utána meg gondol egyet és követeli vissza.


Én ha ki vannak engedve nála, simán visszavenném őket, bechipeztetném, aztán pattoghatna kedvére, te gondoztad őket 2 hónapig könyörgöm. Papírjaid vannak az ellátásukról amit te fizettél, még azt is az orra alá nyomnám a delikvensnek ha ilyen hogy az utcán üvölt veled amiért nem hagytad a macskáit halálra fagyni a hóban meg hogy elvigye őket a macskanátha.


Hihetetlen.

2013. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sok idő után vissza tértek:)
2013. ápr. 6. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!