Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Merre járhatott a macskám...

Merre járhatott a macskám majdnem 3 napig?

Figyelt kérdés

A neve: Eysan és hím macska.

Már Február 16-án elment itthonról és csak ma 18-án jött haza.Merre járhatott?Olyan kíváncsi vagyok,hogy mit csinálhatott 2 napig,mit evett,ivott?Tegnap volt a macskák világnapja,netán elment a többi macskával dorbézolni?-Ma reggel pedig másnapos volt és csak most este fele bírt hazajönni?Nem tudom.Mondjuk ez a dorbézolás elég gyanús,mert ha ünnepelt volna akkor gondolom valami kaját is kapott volna,és nem nyávogna még a második macskakonzerv elfogyasztása után is,hogy éhes, úgy mint most.Szóval szerintetek merre járhatott Eysan?



2013. febr. 18. 19:20
 1/10 anonim válasza:
Hány éves vagy 12?! Hogy lehet valaki ennyire idióta, a macskák mindig is kóborállatok voltak, elmennek visszajönnek, így megy. Aztmondja másnapos a macskája... Ments meg istenem ments meg... Megvan neked a 8 osztályod?
2013. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
xDDDDD
2013. febr. 18. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Jön a tavasz, köztudott, hogy ilyenkor a macskák k.vázni járnak :) Mennek a szuka macskák után, van, hogy napokig elő se kerülnek.
2013. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt jót röhögsz a macskádon, csak közlöm, hogy az elütött macskák legnagyobb része ivaros kandúr macska. Több km-t is megtesznek ilyenkor, nem esznek, nem isznak, legyengülnek, verekednek, kimarják egymást szemét, fertőző, halálos betegségeket szereznek. Az ivaros kandúr gazdája ugyanúgy felelős a nem kívánt szaporulatért, mint a nőstény gazdája. Na még mindig röhögsz rajta?
2013. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
A mi macskánk volt hogy hetekre eltűnt, vérző pofával jött vissza, majd mikor meggyógyult ment ki újra. Kaját hiába raktunk ki neki, jóllakott máshol..
2013. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöm macskájának egy másik macska lekapta az alsó állkapcsáról a húst... Egyébként azért egy el, hogy felcsinálja a nőstényeket. Én ajánlom az ivartalanítást, ugyanis más macskák, emberek (patkányméreg, fagyálló...), autók, miegyebek is jelentősen veszélyeztethetik.
2013. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 borcsi02 ***** válasza:

Tényleg komolyan kell venni, amit a 4. válaszoló írt, mert az ivaros hímek ilyenkor fokozott veszélynek vannak kitéve, erre sajnos a sok elütött, út mellett fekvő cica a bizonyíték, pár napja láttam idén az első ilyen cicát a közelben, hát szívszorító látvány...

Nem tudom, a te cicád volt-e operálva,de ha nem, akkor szerintem mindenképp vigyétek el, hogy jó pár szép évet veletek lehessen még,csökkentsd a kockázatot!

Amúgy ilyentájt tényleg felélénkül a macskatársadalom, de ez korántsem olyan élvezetes nekik, mint ahogy tűnik.

2013. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kovács Pistike01 ***** válasza:
0%

Mennyi nagyokos...


Gondolom a kamasz fiaitokat is kiherélitek, és ki sem engeditek őket a szobából egészen addig, amíg impotensek nem lesznek. A férfiak élete legtöbbször ugyanis egy nő miatt kerül veszélybe.

2013. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
FIGYELJ!! erre csak annyit tudok mondani,hogy a macska az macska. Nem tudsz vele semmit csinálni . Mit akarsz követed? vagy kamerát kötsz a nyakörvére? elmennek visszajönnek. és amúgy a 2 nap az semmi ,a mi macskánk egyszer 4 napig nem jött haza -tána meg semmi baja nem volt. a macskák feltalálják magukat az utcán is ..nm hülyék! szóval ha kíváncsi is vagy.....nem tudsz csinálni vele semmit. :) :D ennyi.
2013. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja és még annyi, ha baja is esik..sajnos azt nem tudod megakadályozni :( ezt
2013. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!