Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi időbe telik, hogy...

Mennyi időbe telik, hogy megszeressen a cicám?

Figyelt kérdés
Tegnap még nagyon félt, de ma már előjött a rejtekéből, eszik iszik pisil stb, azonban mèg nem nagyon hagyja hogy simogassuk, néha harapni akar. Meg fog minket szeretni? Mennyi idő?

2013. márc. 10. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy meg fog szeretni :) Kell neki egy kis idő, hogy hozzászokjon az új helyéhez. Legyél minél többet vele (elég egy szobában lenni vele) és hozzád fog szokni. Ha akar valamit, ő majd jönni fog :) De szerintem értékeli majd, ha játszani próbálsz vele. Köss egy madzag végére egy csokipapírt, vagy valami hasonlót és húzd el az orra előtt. Az enyém imádja :)
2013. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, most így megnyugodtam! :)

Ki fogom próbálni!

Ment a zöld :)

2013. márc. 10. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én állatmenhelyről hoztam a cicusom és ő is nagyon félt először. Nyávogott, elbújt, nem evett és ivott. Másnap már kicsit bátrabb volt. Aztán kb. egy hét múlva kinyílt és tündéri bújós cica lett! :-)

Szóval türelem! Majd megszeret.

2013. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 borcsi02 ***** válasza:
100%
Sokat számíthat, ha leülsz a közelében, kedvesen beszélsz hozzá, akár még énekelhetsz is :). Megszokja a hangod kedvességét, ez is fontos.
2013. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két hét szerintem. Nagyon óvatosan és kedvesen kell bánni vele, hogy erősödjön a bizalma irántatok. Nem szabad erőltetni a simogatást sem, csak amennyire ő engedi, ha leguggolva kedvesen hívod, és odajön, akkor hagyni fogja majd a simogatást is. Türelem, kell neki idő, a helyet is fel kell fedeznie, de majd felbátorodik, és biztosan nagyon meg fog szeretni. :)
2013. márc. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!