Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le erről a...

Hogy szoktassam le erről a cicámat? (minél többen légyszi)

Figyelt kérdés

Cicámnak van 1 olyan szokása, h mindent eldugdos. De tényleg mindent mindenhová. Pl a nappaliban a kanapé és a fotelek alá,a mosogató mögé,az ágy alá,szóval mindenhová, ahova befér.

De az a baj h mindent amit megtud fogni azt eldugja.

Ma takarítottam a lakást és a kanapé alatt volt 7 kisebb játék,2 cukorka,1 nagyobb és 1 kisebb fadarab,1 gumidarab és 1 ilyen cuccos ami a púderekhez van, az a kis pamacs. Reggel meg a mosogató mellől(ami közel van a falhoz és a konyhapultokkal egy L alakú részt zár be és csak 1 kis rés van ott, a lényeg h én nem férek oda és nem is látom mi van ott) gurított ki 1 koktélparadicsomot...

Vagy pl a multkor ellopott 1 csontdarabot este (amit én nem vettem észre) és reggel a bevásárló táskámban volt...


Eleinte aranyos volt, de most már egyre idegesítőbb és egyre durvább dolgokat dugdos el az ég tudja h hová.


Valakinek tapasztalatok vagy tippek?



2013. ápr. 14. 19:25
1 2
 11/12 Lienah ***** válasza:
Tegnap ilyen fogyis "nasiztam" koktélparadicsomokat, egy percre kirohantam a szobából, mire visszaértem Rusty-ka (mert így híjják azt az ádáz kölköt :) ) már méregette a paradicsomokat... Annyira eszembejutottál kedves kérdező, olyan jót röhögtem, mondtam is a gyereknek (szintén a macs, embergyerekünk nincs) hogy: Nah az kell hogy még te is eldugd... De csak bután nézett.... :D
2013. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egyemmeg de aranyos lehetett. :DD
2013. ápr. 17. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!