Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerülne üveges...

Mennyibe kerülne üveges szobaajtó alsó fa részébe macskaajtó beszereltetése? Egyáltalán ki foglalkozik ilyennel? Budapest, XIX. Ker. -ben?

Figyelt kérdés
Nyilván én is meg tudnám csinálni, de a zsanérok miatt le kellene venni hozzá az ajtót, és nincs állványom. Célszerszámot venni, amit 1x használok felesleges pénzkidobás lenne, plusz szenvedni... inkább megcsináltatnám.
2013. máj. 6. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
asztalos?
2013. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ezt kérdezted, de szerintem gondold ezt át. Szokott a környéketeken más idegen macska/macskák mászkálni? Ha igen, akkor lehet nem túl jó ötlet a macskaajtó, mert a pofátlan más macskák is lazán bejárkálhatnak a házba, azt gondolom meg annyira nem szeretnéd. Itt olvastam már olyat, hogy van speckó ajtó, ami az állatban lévő chip felismerése/leolvasása után engedi be a cicát, de én bevallom nem néztem még ennek utána.
2013. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!