Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még esély? A többi lent!

Laura012 kérdése:

Van még esély? A többi lent!

Figyelt kérdés
A cicámnak hashártyagyulladása van. Tegnap voltam vele állatorvosnál ő azt mondta, hogy szerinte van esélye és nem fog elpusztulni. Szerencsére nem pusztult el holnap kell visszamennünk kontrollra(ha addig még él szegény). Tegnap kapott oltás formájában vitamint, meg még valamit de azt nem tudom már, hogy mi volt. A lényeg, hogy a cica nem akar szopizni. A cica 1 hetes és nem tudom mit csináljak pedig az orvos azt mondta, hogy figyeljek arra, hogy egyen. Láza nincs, a köldökénél lefertőtlenítette mert a köldöke alatt be volt gyulladva. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. máj. 15. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj patikában venni cicatápszert meg egy kis fecskendőt és azzal etesd.Nem kell sokat csak legalább annyit hogy ne száradjon ki! (eztcsak mellékesen írom, mert tudom hogy lehurrognak érte, én a 2hetes kiscicát bolti dobozos tejjel neveltem fel, ugyanúgy fecskendővel, de ebben az esetben mivel hasnyálgy van nem hiszem hogy tanácsos lenne, ezért mondtam a tépszert!)
2013. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld cumisüvegből etetni. A macskás oldalakon keresgélj, hogy mit hogyan kell csinálni.

Szurkolok neki! :)

2013. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt rendelni is leeht, bár az 1-2 nap mire kiér hozzád. Inkább próbáld patikába!Hátha még ma tudnak hozatni.
2013. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! (még érvényes a kérdés és még lehet kommentelni)
2013. máj. 15. 14:14
 5/6 anonim válasza:
Szia, Én is a cica tápszert tudom ajánlani, én is 3 macskát azzal neveltem fel, nagyon nem szerették de le kellet nekik erőltetni, meg arra figyelj, hogy pisiltasd meg kakiltasd meg mert nagyon szokót fájni a pocijuk miatta.. Mi langyos vízbe bele szoktuk rakni őket és a pocijukat simogatni meg maszirozgatni és úgy sikerült úgy ellazulniuk ilyen picin h tudtak kakilni és utána sokkal boldogabbak voltak.. És kitartás kell hozzá a részedről.. Én 1 hónapon keresztül minden nap 5kor keltem cicákat etetni.. Sok szerencsét hozzá, és remélem rendbe jön :))
2013. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos el kellett altatni mert még az antibiotikum hatására is kemény volt a pocija. Így inkább elaltatták :(
2013. máj. 20. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!