Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Toyger lány macskámnak keresek...

Toyger lány macskámnak keresek fedező kandúrt! De idáig sehol sem találtam, ha van tippetek léci írjatok?

Figyelt kérdés
1,5 éves Toyger lány macskámnak keresek fedező kandúrt. Elég sokat böngésztem az oldalakat, de nem találtam itthon sem tenyésztőt, sem fedező kandúrt.

2013. máj. 23. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kapcsolatot a tenyésztővel, akitől vetted.
2013. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Magdi270 ***** válasza:

Szia nekem lessz eladó váró listával


Külső fedeztetést hát nem hiszem hogy fogsz találni !

2013. máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hmm érdekes,hogy van hazai tenyésztője a fajtának..


Kedves kérdező.Hol vetted a cicát?Olyat nem fogsz találni aki vállal fedeztetést,ez maximum barátok közt jön létre.A legnagyobb esélyed a cica tenyésztőjénél van.

2013. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vicuska87 ***** válasza:
87%
Ha rendelkezel törzskönyvvel, oltásokkal, chippel, szervezeti regisztrációval, kennel névvel, kiállítási eredményekkel, orvosi igazolásokkal, akkor keress fel egy tenyésztőt! Amíg ebből legalább egy nincs meg, biztosan nem áll veled szóba senki sem!
2013. máj. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Németországból hoztam a macskát, minden papírja megvan.

Ha nem találok, fedeztetőt, akkor kandúr is érdekelne tenyésztési célra.

2013. máj. 25. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi van a szerződésedben?Remélem nem kedvencnek vetted és úgy akarod tenyészteni.
2013. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tenyésztésre van kiállítva a macskám papírjai. Hobby cél esetén csak ivartalanítás szerződéssel adták volna oda és fele annyiba került volna.
2013. máj. 25. 09:55
 8/8 Magdi270 ***** válasza:
73%

az a gond ezzel a fajtával hogy nagyon ritka drága és akinek nőstényre telik tenyésztésre annak teljen kndura is !


az én toyger kis cicáimat meg tudjátok nézni Imre Magdolna néven a Facebook-on és szivesen válaszolok a kérdésekre


ja és nem europábol vannak a kis cicák ennyi még el árulok


legyen szép napotok Magdi

2013. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!