Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Ma költöztem új helyre...

SOS! Ma költöztem új helyre és a macskám nem akar sem enni, se nem pisilt illetve nem kakilt délelőtt óta! Mit tegyek? Hogy lehet beszoktatni új helyre?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Legyen egy kellemes puha ágyikója,próbáld a környezetét az ez előtti otthonához hasonlóvá alakítani és legyél vele sokat,mert a gazdi jelenléte is sokat segít.Pár nap múlva megszokja az új környezetét.;)
2013. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, szegényt úgy sajnálom! :/ igen, próbálok mindent jól csináln, hogy neki kedvező legyen, és mindig vele vagyok, talán így könnyebb neki. csak nagyon félek, hogy nem szokja meg, és ha nem is pisil, kakil, esetleg bélcsavarodást kap vagy ilyesmi....hááát, remélem pár nap múlva már jó lesz minden...köszönöm!
2013. máj. 27. 21:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Fog majd pisilni, csak most még stresszel.
2013. máj. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Az én macskám 1 napig nem pisilt, 2 napig nem kakilt, enni alig evett kb 4 napig. kb 5 nap elteltével oldódott fel teljesen. Nyugi, ez természetes a macskáknál, a maga ütemében feloldódik, simogasd, kényeztesd, beszélj hozzá sokat, kísérd végig a lakás különböző pontjain.
2013. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

A mi volt macskánk is bemenekült a kád alá, és ki se jött, ott volt étlen-szomjan. Persze kínáltuk vízzel meg kajával is, de nem fogadott el semmit. Aztán egy idő után előmerészkedett, ismerkedett az új hellyel, de egy kis neszre spurizott vissza a kád alá. Pár hét múlva meg úgy feküdt szerte-szét a lakásba, hanyatt fekve, mintha mindig is ott laktunk volna.

A macskák ilyen kis dilik, félősek. Majd idővel rájön magától, hogy nem fenyegeti semmi veszély.

2013. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!