Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ágyamra vizel a macska....

Maya9999 kérdése:

Az ágyamra vizel a macska. Hogy tudnám leszoktatni erről?

Figyelt kérdés

Régebben úgy kb. 1-2 hetes rendszerességgel az ágyamra pisilt, aztán pár hónapig abbahagyta, de most újrakezdte.

Mindig csak az én ágyamra, és egy konkrét pontra.


2013. jún. 16. 12:24
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:
34%

Ivaros?

Ha igen, akkor lehet jelölés!

Ha nemivaros, akkor pedig nem tetszik neki az alom fajtája, helye, minősége!

Azért a te ágyadra, mert ha nem oda csinálna akkor nem foglalkoznál ezzel a kérdéssel, de így megteszed!

2013. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyem ivartalanitott kandur, mikor ivaros lett, egyedul az agyamat sikerult megjelolni. Azota ivartalanitva lett, de ha idegen ember jon a lakasba altalaban odapisil. Most mar kb megszokta az ide jaro embereket, szoval mar regota nem fordult elo (lekopogom). Nem valtozott valami a szobadban? En azt olvastam ettol is lehet. Vagy ahogy az elozo irta, nem jo neki az alom.
2013. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A macskák nem jelölnek. Inkább a kutyák csinálják! Többnyire olyan helyre pisilnek, kakilnak amit büdösnek éreznek! (bocs :D ) A milyénk pl a zuhanyzóba kakilt, mert ott érzi azt a szagot amit mi emberek nem érzünk. (pöce) Nálunk sokszor kifolyik a víz zuhanyzásnál, felszoktam törölni, van hogy ott hagyom a felmosót, hogy feligya a vizet és ennek a szaga sem tetszett neki, oda is odapisilt. Egy erős szagú fertőtlenítő (pl.: hipó) csodákat tesz :)
2013. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vicuska87 ***** válasza:

"A macskák nem jelölne"

Ha nem értesz ebben a témában, akkor ne írj!

A macskák jelölnek, a nőstények, és a hímek is képesek rá!

2013. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A macskám nőstény, és ivartalanított.
2013. jún. 17. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod hova pisál? Vagy kinek a helyére? Azéra akit utál vagy bántja. Szoktak ilyet bár nem hiszem hogy te utálod vagy bántod ha a te macskád.
2013. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én nőstény cicám nincs ivartalanítva, de korábban soha nem volt a pisiléssel probléma, már egész pici korában az alomba ment, kb fél éve azonban az ágyamba pisil nekem is, volt olyan, hogy én is benne voltam épp...

Szerintem ezt azért csinálja, mert nem tetszik neki az alom, finnyás, mert nem pucolom ki rögtön azután, hogy egyszer odament. Elhatároztam hát, hogy minden este még egyszer kitakarítom, és talán jobb lesz... De például egyik nap elfelejtettem, vagy nem tudom, és megint az ágyam választotta... Most bezárom éjszakánként, miután ,,elkísértem" a vécére, mert jobb megoldást nem látok. Jó lenne, ha befejezné, mert eddig mindig együtt szoktunk aludni, és hiányozna...:(

2013. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!