Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy oldjam meg hogy kizárólag...

Buherabo kérdése:

Hogy oldjam meg hogy kizárólag az alomba pisiljen a macska?

Figyelt kérdés
1 éves kandúr, kb 3 hónapos korában került hozzám egy kis panellakásban tartom 3. emeleten, soha nem megy ki csak az erkélyre, de amúgy sem engedem ki mert félek hogy valami bajt csinál vagy baja esik, nincs vele alapvetően semmi gond. Amint hozzám került az alomba vizelt és kakilt majd egy fél éve gondolt egyet és máshova vizelt, az almot minden nap tisztítom, de akkor sem hajlandó oda vizelni, kakilni sosem kakilt még máshova. Próbáltam minden félét, amikor láttam hogy nem oda vizel rögtön rászólta, még vizelés közbe és az alomba raktam, de akkor sem hagyta. Volt olyan hogy vettem speciális macska szagtalanítót, majd miután feltakarítottam a vizeletet befújtam macskariasztó spray el a helyet ahova vizelt, bemegyek a szobába jövök ki és már ott terpesz és pisil ugyan oda. Nagyon bosszant mert munkából minden áldott nap mikor hazaérek azzal kezdem hogy azt a 2-3 helyet feltakarítom ahova pisil és szellőztetek a szag miatt. Valami tanácsot adjatok kérlek!
2013. jún. 18. 11:45
 1/2 Vicuska87 ***** válasza:

Ha ivaros, akkor ivartalanítás!

Ez jelölés lesz!

2013. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen a fiú cicák jelölnek mindenhova, nekem lány cicámnál is volt gond de én úgy oldottam meg hogy oda raktam az almot ahova mindig vizelt mikor megszokta mindig kicsit messzebb raktam egy kicsit most meg ott tartunk hogy akárhova rakom mindig oda pisil.
2013. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!