Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 7 hetes macskának már kifejlőd...

7 hetes macskának már kifejlődött a személyisége?

Figyelt kérdés

7 hetes a kismacskám,és nem valami barátságos.Néha dorombolt még kicsinek az anyukájának mikor szopizott,de nekünk soha.És nem is bújik oda hozzám.Néha rám ugrál,meg rágcsál átfut rajtam aztán ennyi.Csak azért kérdezem,mert volt egy 5 hetes kiscica amit befogadtunk,és ő már akkor nagyon kedves,bújós,dorombolós volt.Sajnos el is lopták.:(

Csak érdekelne,hogy még változhat e a cica,és lehet e még belőle bújósabb?

Ivartalanítással kapcsolatos üzeneteket nem kérek.Szegény mama cica volt ivartalanításon,csak épp az orvos nem csinálta meg jól,és már meg van az időpontunk a következő műtétre,természetesen más orvosnál.



2013. jún. 22. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A mi kiscicánk is ilyen,egy kis vadóc.rág,harap,rugdos,levadász minket amikor alszunk.

Ez engem is érdekelne.a mi cicánk 3 hónapos de remélem kinövi....

2013. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még változhat. Nekem volt fiú macskám, kicsinek nagyon barátságos volt, de ahogy ivarérett lett megváltozott. Néha a akkor magától bekupozodott az ölembe és dorombolt meg hízelgett, máskor meg ha feküdt az ágyon és leültem mellé megtámadott, harapott meg karmolt, aztán később megint barátkozott.

Másik macskám nőstény. Kicsinek nagyon vad volt, mikor az anyja hazahozta. Aztán megbarátkozott, kedves lett. Később szült, utána még hízelgősebb volt. Aztán egy kölyke maradt, mikor elválasztotta magától nagyon megvadult (az anya). 1-2 évig nem lehetett felvenni meg simogatni se. Most mértéktartó, de velem barátságos, ölbe venni mondjuk nem merem.

Szóval sokat változhatnak, még felnőttként is.

2013. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2013. jún. 23. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!