Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oltatlan macskát veszélyes...

Oltatlan macskát veszélyes parkba vinni?

Figyelt kérdés

Lehet baja ha negyed órát tölt egy parkban, a fűben?

A gond az hogy egész nap utazunk és nem szeretném ha bepisilne maga alá, ezért gondoltam hogy mikor megállnánk akkor kiengedem őt is a szállítójából kicsit... de még nincs oltva és csak 3 hónapos. Lehet baja?


2013. júl. 9. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz semmi baja! Azért ne a legnagyobb mocsokba tedd le, hanem, ahol tisztább a környezet, de egyébként, ha alomra szokott cica, akkor nem fogja ott elvégezni a dolgát
2013. júl. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak hámmal engedd el! Nem hiszem, hogy baja lesz. Már az első oltásokat be kellett volna adatni.
2013. júl. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem férget összeszedhet, dehát egy féregtelenítés nem tart semeddig.

első válaszoló: nekünk régen kinti-benti cicáink voltak, bent alomhoz voltak szokva, de ha kiengedtük őket, ott is elvégezték a dolgukat (igaz, olyan helyen ahol kicsit homokos-kavicsos volt a föld, ami az alomra emlékeztette őket)

2013. júl. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, persze olyan is van, de valószínűleg ez a cica még nem járt kint, különben nem kérdezte volna meg a kérdező, hogy lerakhatja-e egy parkban, ezért is írtam :)
2013. júl. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Benti cica, perzsa-norvég erdei keverék, most viszem haza majd, ország egyik végéből a másikba. Egy park nyugis végén gondoltam kiengedni, keresek homokosabb részt is, hátha ott megy majd a pisi neki. Hám rajta lesz természetesen. Csak nagyon féltem, hogy valamit elkaphat kint. De ugye nem lesz gond?
2013. júl. 9. 10:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal egy szállítódobozt, hogy azonnal be tud dugni a macskát, ha meglátsz valami gyanúsat. Illetve nézd meg, hogy ki tud-e bújni a hámból. Az sem árt, ha tudod, hogy mennyire stabil idegrendszerű a cicád, tehát mindentől megijed, vagy olyan, mint az enyém, hogy akár fát is vághatsz a hátán.
2013. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!