Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicákról vélemény?

Cicákról vélemény?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok minél több ember véleményére szóval mindenki válaszát szívesen fogadom :)

2013. júl. 14. 23:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
2013. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

elsőről vélemény: idióta.


de kérdező, mire vagy kíváncsi?

2013. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
akármilyen tapasztalatra, hogy az alapján szereted-e a cicákat. viselkedésük alapján vélemény stb.
2013. júl. 14. 23:52
 4/30 acelsziv ***** válasza:
100%
Mi nagyon szeretjük a cicákat. Rengeteg szeretetet képesek adni. Én imádon, hogy olyan önállóak.
2013. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
100%
Én szeretem a macskákat most is van :)
2013. júl. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Világ legviccesebb állata az egyszer biztos. Rengeteg vicces pillanatot tudnak okozni. Csak keress rá a youtube-on, hogy cat compilation
2013. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Egy ork válasza:
100%

Jajj, én egyszer egy kiscicával eljátszottam, csak elfeledkeztem magamról. Szépen le is égtem a napon.


Kellemesebb simogatni egy macskát, mint egy kutyát!

2013. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
18%

Őszintén? Nem szeretem őket.

Amikor nevelőanyám ide költözött, hozta magával a macskáját is. Borzalmasan önző állat. Ha éppen nincs hozzád kedve, és megsimogatod, akkor képes megkarmolni, még a saját gazdáját is pedig már 6 éves, ennek ellenére elvárja, hogy amikor ő akarja, akkor róla szóljon minden.

Ha hazamész, nem örül, az sem biztos, hogy odajön hozzád, maximum néha, ha éppen olyan kedve van.

És a macska nem azért utál téged, mert rossz ember vagy. Azért utál téged, mert ő egy macska.

Apunak viszont kutyája van, na kutyás sem vagyok, viszont elismerem, rendes, jóarc, hűséges állatok, mindennek tudnak örülni.

2013. júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Imádom őket, meg hogy mindegyiknek saját személyiség van :)
2013. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes akkor mi macskák miért szalad egyből ha meghallja a kaputelefon pittyegését amikor bejön valaki? Még akkor is fut ki amikor alszik. Felkel, kifut megvárja ki az és elkezd dörgölőzni, persze csak ahhoz akit szeret, akit nem szeret arra fúj meg neki megy :D Ahogy kutya is, a kutya is megharaphat ha épp olyan kedve és te ba**ogatod. Gondolom te is mérges leszel ha fáradt vagy, vagy aludni akarsz és nem hagynak. Mivan ha megkarmol? Nem halsz bele :D
2013. júl. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!