Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám ma hajnalban 5 kiscicána...

Cicám ma hajnalban 5 kiscicának adott életet. Hallottam hogy nem jó ilyen sok cicát hagyni neki mert nagyon le fog gyengülni. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 11:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
De igen gondoltunk, de sajnálom. 3 kiscicának már van gazdája, de nem gondoltam hogy ennyi cica fog születni, mert ezelőtt 2 cica volt, és félek hogy nagyon megterhelő lenne neki, de ha azt mondod hogy nem akkor megnyugszom, és köszönöm!
2013. júl. 16. 11:30
 12/27 anonim ***** válasza:
A szüleimnek volt olyan anyamacskája, hogy 11 kölyköt felnevelt.
2013. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 gömbicica ***** válasza:

szia. tényleg elvan a cicamama 5 kölyökkel!!

3 mamacicám van. tapasztalat!!!

arra készülj, hogy lesz hurcolászás rendesen :-)

2013. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
És egyébként szerintem nem csak faluhelyen, pesten vannak ismerőseim akik tenyészetet tartanak és ők tanácsolták ezt nekem, szóval városon is van ilyen...
2013. júl. 16. 11:32
 15/27 A kérdező kommentje:
11? :O hogy bírta? :O
2013. júl. 16. 11:34
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remélem akkor minden rendben lesz, igyekszem helyesen táplálni!
2013. júl. 16. 11:34
 17/27 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem, mert mégis, szerintetek a macskák hány százaléka van ivartalanítva?

Ráadásul a macskát azért tartják, hogy az apró rágcsálókat pusztítsa - a kandúrok erre kevésbé alkalmasak, a nősténynek pedig ivartalanítás után szintén csökken a vadászkedve...

2013. júl. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Honnan vetted ezt a marhaságot,hogy az ivartalanított nőstény macskának csökken a vadásszenvedélye?Az enyém most 8 éves,1 éves korában lett ivartalanítva.Ez alatt a 7 év alatt meg sem tudnám számolni mennyi madarat,békát sikerült több-kevesebb sikerrel elszednem,és megmentenem tőle,és hány egeret, és cickányt találtam kinyírva lent a pincénkben.
2013. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Tenyésztő neked soha nem mondana olyat,hogy tüntess el pár kölyköt!

Faluhelyen úgy szokás,talán a visszamaradott eszetleneknél...

A tenyésztő barátaidhoz gratulálok,ha azt mondják ugarj a kútba akkor ugrassz?

2013. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"11? :O hogy bírta? :O"


Váltott műszakban "dolgozott" a lányával. :D Szinte vele egy időben fialt az anyacica nagylánya is, az csak 2-t. Ketten együtt szoptatták a 13 kiscicát. Érdekes volt látni, milyen összetartóak ebben. Hol az egyik, hol a másik járt szoptatni.

2013. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!