Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen betegsége lehet a...

Milyen betegsége lehet a kiscicámnak (képpel)?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap vettem észre először, ma sajnos nem volt állatorvos, holnap pedig csak este tudom elvinni, de iszonyúan aggódok érte.

Mi lehet a baja? Vagy ez normális?


A fülei alatt megritkult a szőr, de nem piros és semmilyen más elváltozása nincsen. 12 hetes, oltást, féregtelenítést kapott, illetve Advantage bolhaírtót is. Rendesen eszik, játszik, kívülről semmi baja, nem is vakarja ott.

Félhosszú szőrű kiscica, ha ez segít.



2013. júl. 16. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Orvos nem vagyok, de az én macskám is ilyen. Bár ki tudja,lehet hogybetegek, de szerintem ez normális.:)
2013. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok orvos, de ha jó a kedélye, rendesen eszi, iszik, nagy baja nem lehet !

Nem kell aggódnod szerintem, ha tudod, mutasd meg orvosnak, lehet, hogy egy kis vitaminhiánya van. Ezt ajánlani tud az orvos, utána rendbe jön.

2013. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én először azt sem tudtam mit kell nézni. Utána olvastam... szerintem ez teljesen normális, keresek egy képet, ahol az enyémnek is szinte kopasz. Változik ez nekik, és főleg a színtől is függ. Egy fehér cicánál alig lehet észrevenni, de a sötétebbeknél igen. Ne aggódj és csak emiatt ne vidd dokihoz, mert ez normális. Látod... az én sötét cicusomnak is szinte kopasz és volt ő így dokinál, nem mondta, hogy beteg és semmi baja.


[link]

2013. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális kopás! Egézséges!
2013. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!