Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Mi ez a macskám punciján?

SOS! Mi ez a macskám punciján?

Figyelt kérdés

Terhes és hamarosan fialni fog. Na most az előbb odamentem hozzá, nyalta a házában a szőnyeget, meg akartam simogatni és valami takonyszerű, krémszínű ragacsos trutyi ráragadt az ujjamra. Megmostam stb. Aztán visszajöttem és megnéztem és olyan a puncija is meg nem tudom alapból milyen de most pirosas és folyamatosan nyalogatja. Nem nyávog, hanen dorombol. De akkor mi lehet ez?


Az előző macskámat láttam szülni de ilyet nem láttam rajta és nem is dorombolt hanem keservesen nyávogott.


2013. júl. 17. 01:12
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Csak akkor dorombol ha a közelébe megyek és ott vagyok vele.
2013. júl. 17. 01:15
 2/55 A kérdező kommentje:
És most ahogy megfigyelem mintha szaporábban venné kicsit a levegőt de még mindig dorombol és szerintem aludni próbál.
2013. júl. 17. 01:17
 3/55 A kérdező kommentje:
És a farkával takarja is (dorombol) és mozgatja a popsiját! ISTENEM VÀLASZOLJATOK MÁR MERT NAGYON IZGULOK!!!!!! :D
2013. júl. 17. 01:22
 4/55 A kérdező kommentje:
Valaki könyörüljön már meg a cicámon! Ezt már nem bírom egyedül! Legalább csak annyit írjatok, hogy velem vagytok :D amúgy szerintem kezd kitágulni!!
2013. júl. 17. 01:28
 5/55 A kérdező kommentje:
Óóó az isten áldjon meg! :DD Sose vezettem még le szülést de nagyon kétségbe vagyok esve és még most is dorombol pedig az előbb már lehajtotta a fejét és 1-2 nyávogás volt. Szerintem kezd fájni neki.
2013. júl. 17. 01:34
 6/55 anonim válasza:
Ne izgulj, szorítunk!
2013. júl. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:

Szerintem hívj fel egy állatorvost, telefonban megmondják, van éjjeli ugyelet is. Meg várj és meglátod, mi lesz.:)

Mik a fejlemények?

Én ébren vagyok még 1-2 órát, szívesen izgulok Veled.:)

2013. júl. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
Jaj nem kell ide orvos. Meg fial minden fajta segítség nélkül. Ösztönből tudja mit kell tennie. Minden rendben lesz!
2013. júl. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Úristen, köszönöm. Komolyan mindjárt kiugrok az ablakon annyira izgulok :D nem engedi, hogy megnézzem a nuniját de az előbb sikerült és valami kicsit barnás dolog folyik belőle. És rágja a szőnyegét. Itt fekszek a földön zsepivel, zseblámpával és félek. Forgolódik csak.
2013. júl. 17. 01:42
 10/55 A kérdező kommentje:
Mikor ilyen hangokat ad ki h prr prrr akkor mit csináljak? Beszéljek hozzá, megsimogassam vagy mi?
2013. júl. 17. 01:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!