Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valaki hasonló cipőben?

Van valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Találtam múlt héten egy kb 4 hetes kismacskát, akinek le volt bénulva a két hátsó lába. Elvittem állatorvoshoz, aki azt mondta, hogy nem így született, valamilyen balesetnek köszönhetően bénult le. Azt tanácsolta, hogy várjak vele kb 2 hétig és ha addig nem lesz változás, el kell gondolkozni az elaltatáson. Azóta egy hét telt el, és kis mértékű javulás már látható. Viszont még így sem használja a lábát, maga alá vizel, néha oda is ürít. Naponta minimum kétszer fürdetem ezek miatt. Az lenne a kérdésem, hogy van-e valaki, aki cicájának hasonló baja van? Szívesen venném az esetleges tanácsokat. Elaltatást egészen addig nem szeretnék, amíg van esély, hogy jobban lesz. Egyébként érdeklődő, élni akaró cicus, eszik iszik rendesen, játszik, nyalogatja magát, az orvos is mondta, hogy látszik rajta, hogy nem szenved.

2013. júl. 17. 12:30
 1/7 anonim válasza:
0%
Nike-ban vagyok :/
2013. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha nem tud mozogni, akkor nem fog sokáig élni. Próbálhatnál neki porc és izom erősítőt adni, attól lehet, hogy helyrejönne a lába. De ha nem, akkor el kell altatni.
2013. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem kell elaltatni

vannak már olyan kis kerekes készülékek, amik segítenének neki mozogni

2013. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Egy macskának nem élet az, hogy a földön gurulhat. A macska szeret ugrálni, vadászni. Szegény egész életében ki lenne szolgáltatva. A kis kerekes megoldás, nem élet a számára.
2013. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az alatt az 1 hét alatt ami megmaradt neki drukkolok hogy rendbe jöjjön! Viszont ha tényleg nem fog tudni addigra járni tényleg humánus módszer lenne az altatás. Egy macska lábak nélkül nem tudja azt csinálni amit a legjobban szeret! Vadászni, mászni a Te cicád nem tudná kihasználni az ösztöneit! Egyébként mekkora idióta marha az aki ilyet művel egy kiscicával?!
2013. júl. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem mozgatja?masszírozd neki azzal is tudsz segíteni.
2013. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Javult a cica állapota?
2013. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!