Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kismacskámmal?...

Mit csináljak a kismacskámmal? Macskatartók, HELP!

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyjából 2-3 hónapos kiscicát a város közepén, csont és bőr volt, így hát nem hagytam ott meghalni. Pár hete lakik nálam, elvittem már állatorvoshoz is és rendbe rakta, egyedül élek és otthon dolgozok, de egyszerűen nem tudom levakarni magamról. Követ és mivel egy laptop a munkaeszközöm, egyfolytában az ölembe akar ugrani. A szavakra nem reagál, komolyabb eszközökhöz nem szívesen folyamodnék. Almot egyből megtalálta, játékos, aktív, okos cica, de nem tud elszakadni tőlem, még egy kicsit sem. Másik szobába bezártam, de egyfolytában nyávogott. Valami ötlet? Már teljesen kivagyok tőle... 24/F

2013. júl. 18. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Van neki amivel letudná kötni az idejét? Tudod ilyen vackok, amit pofozgathat stb?

egyébként pedig nagyon rendes tőled, hogy befogadtad, elismerés, főleg egy férfiembertől :)

2013. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én véleményem szerint egyrészt mert kismacska és az enyém is ilyen volt másrészt szerintem hálás és ez a legjobb dolog amit egy ember az állattól kaphat akit megmentett!! Játsz vele kicsit, vegyél neki játékot, simogasd. Most lehet hogy zavar, de később az fog zavarni ha nem megy oda :) Idővel szerintem leszokik erről, bántani meg ne bántsd :)
2013. júl. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

NE ZÁRD BE,NEM TESZ NEKI JÓT!!!

azért követ mert próbál megszokni,nekünk a cica még a wc be is utánnunk jött amikor hozzánk került

2013. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából zoknival szokott játszani, vettem neki egy kis labdát, de nem nagyon érdekelte...
2013. júl. 18. 16:28
 5/7 anonim válasza:
100%

Az én cicám is így volt amikor gyerkőc volt. Ahova mentem oda jött Ő is. Mindig az ölembe jött, meg simogatni kellett. Addig "miáukolt" amíg az nem lett amit Ő akart.

De ez nem sokáig tartott nála. Kb 4-5 hónap. Most 1 éves múlt, már nincs meg Nála az a nagy rajongás)))

Neked is azért viselkedik szerintem így, mert még picike, ráadásul az alomból is elég gyorsan el lett "dobva". Ez azért megviseli Őket. Most ragaszkodik Hozzád. Javaslom adj meg Neki minden szeretet. Amikor már nagyobb lesz, meglátod majd, csak akkor simogathatod meg, ha Ő épp úgy akarja. Amúgy a maga ura lesz, és kiváltságként kezeli azt, hogy "Nála" lakhatsz))))))

A cicák már csak ilyenek))

2013. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 miau99 ***** válasza:
A kiscicák nagyon játékosak, és ez a ragaszkodás természetes. Nagyon egyszerű játékokkal le lehet foglalni: Kindertojás játéktartójába teszel valami csörgős kis tárgyat (gomb, gyöngy stb.), a mi cicáink imádják, vagy egy madzagból készítesz egy olyan kócos kis pompont, azt valahova fellógatod, megmozgatod kicsit, és onnantól kezdve a cica játszik egyedül. (az enyém 2 órát játszott vele, utána tulajdonképpen összerogyott a fáradságtól.:))
2013. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret zoknival játszani akkor adj neki ajándékba egyet, én is mindenféle drága cicajátékot megvettem nekik, de sokszor jobban örülnek, ha széttéphetnek egy bevásárlószatyrot :) Az én első cicám pont ilyen volt... volt olyan, hogy bőgve mentem dolgozni, mert ahogy kiléptem az ajtón sírt utánam és kaparva ki akart volna jönni. Kapott egy társat... úgy örült neki, mint majom a farkának. Onnantól kezdve mindent együtt csináltak. No persze most is jönnek néha a billentyűzetre, de ha fontos dolgom van, akkor eltessékelem őket, már megszokták, hogy a gazdit nem mindig szabad zavarni a gép előtt.
2013. júl. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!