Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol és mennyiért tudok (f1-es)...

Hol és mennyiért tudok (f1-es) Savannah cicát venni?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék venni ami nagy (nem akkora mint egy házimacska) és kevésbé hasonlít házimacskára. És NE írjátok a www.bengali.hu-t (mert azok a cicák alig hasonlítanak savannah-ra). Ha ennyi pénzt kiadok érte akkor nem egy látszólag házimacskát szeretnék cserébe kapni.

2013. júl. 22. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
amerika és nagyon sokért. majdnem milliós nagyságrend...
2013. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

[link]


bevetettem a rendkívüli google keresés-skilljeimet, és beírtam, hogy savannah cat, voilá

2013. júl. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ezt én is megtaláltam -.- ha ilyen ügyes vagy akkor mutasd meg, hogy mennyiért és hol lehet kapni. én is tudom, hogy sokba kerül, és meg is tudnám venni. de MENNYIÉRT??
2013. júl. 28. 13:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha megnyitod az oldalt, alapba a breeders-ekkel fogad.. nehéz meló. tekintve, hogy nem egy régi, elterjedt fajta, az esélye, hogy Magyarországon van működő tenyészet, vagy egyáltalán egyetlen példány savannah cicából, konvergál a 0-val.


legközelebb ők vannak, ausztriából: [link]

aztán ők, olasz: [link]


F1-est max amcsiból szerzel, több millióért, vagy annyiért se. maximum a nagyobb tenyésztőknek van 1-2 példány, akiktől a micák születnek, rajtuk nem adnak túl.


mivel ezek nem webshopok, a tenyésztők nem szokták árastul kirakni a macskákat, valahogy nagyobb értéknek számít, mint egy árucikk. európában 10-15ezer dollár körül mozoghat az áruk, ami kb 2,5-3 millió. sok sikert.

2013. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
annyi eszed nincs kérdezö, hogy felhivod a tenyésztöket vagy irsz nekik? ha venni akarsz, akkor is majd ide irsz, hogy valaki "rendelje meg" neked, vagy hogy gondoltad? ha ennyire tele vagy pénzzel, akkor ennyire lehetnél önállo, hogy nem a gyk-n kérdezgetsz mint egy 13 éves. ebböl látszik hogy a kérdés kamu, és a kérdezö egy csoro 13 éves....
2014. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nigus válasza:
70%

Kedves kérdező!

Az F1 Szavanna nem tenyészthető és behozható az országba. Egyenes tilos. A vámon sem hozhatnád át. F1, mert 50% vad és 50% házi macska. Az F2 az F1-es és egy házi macska keverésével jön létre. Hazánkba csak az F5-östől kapható ez a faj. Egyébként csak Amerikában tartható és tenyészthető és ott is beteges mennyiségű pénz összegért. Valamint a kommentjeidből igen csak azt tudom lekövetkeztetni, hogy nem értél meg arra, hogy macskát tarts. Főleg nem azzal a tudattal, hogy csak fejest ugrottál ebbe az F1-es keresésbe.

2015. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Külföldön. Magyarországon csak feketén lehetne de az veszélyes és illegális és itt ebben az országban nem engedélyezett a tartása kérlek ezt értsd meg nem akarlak megbántani.Amú egy akár 2 millió Ft-ba is kerülhet.
2018. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mr.The Colonel válasza:
Mi tenyésztünk F1-es szavanna macskákat 😄
2022. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia! Privátban tudnál árat írni? És, hogy mikor lesz elérhető szaporulat?
2022. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9#szerintem ha egy huszast adsz erte az jó..
ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!