Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy kiscicát! Hova 3...

Találtam egy kiscicát! Hova 3 Kiscicát találtam megsajnáltam, hazahoztam, de nem tarthatom meg kisbaba miatt mit tegyek, hol fogadnák be?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 22:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a gépelési hibáért de lefagyott a gépem közben. Segítségeteket szeretném kérni, kidobni nem akarom nincs szívem, nagyon szép, kedves játékos cica. Meghirdettem de eddig még senki nem jelentkezett. Udvarra nem tudom ki engedni :(
2013. júl. 23. 22:33
 2/12 anonim ***** válasza:
Tedd fel apródra, sajnos nekem is van még egy gyönyörű kislány cicusom, és senkinek nem kell, mert lány. Itt nem maradhat tovább, most lökjem ki az utcára? Már régóta hirdetem..
2013. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hirdetési oldalra is kirakhatod vagy állatorvos elé vagy állateledel bolt ablakára ha megengedik
2013. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Facebook. Nekünk bejött, egy egész családnak tudtunk helyet találni.
2013. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De a kisbaba és a macska nem zárják ki egymást. Ha csak ez lenne az akadálya, akkor nyogodtan megtarthatod.
2013. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A facebooknak legalább ennyi haszna van. nagyobb eséllyel találhatsz neki ott gazdit.
2013. júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nehogy kidobd csak mert kisbaba van...Semmi köze a kettőnek egymáshoz! Szegény cica...
2013. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Add menhelyre ott majd gondját viselik
2013. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kutatások szerint a cicákkal felnövő babák/gyerekek nyugodtabbak, barátságosabbak, és jobb felnőtt válik belőlük mint a cicátlanokból. :) Veszélyt nem jelent egy oltott cica a babára. Ha csak ez a gond akkor nincs gond. Tartsd meg, oltás, körömvágás és kész, maradjon. Jó társaság is lesz a gyereknek.

De ha simán csak nem akarod megtartani akkor hirdesd mindenféle oldalon, facebookon, kiscica.hu meg ilyesmik. Végső esetben menhelyre elviheted, de azok általában tele vannak.

2013. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Megtarthatod, de minek? Semmi haszna nincs!
2013. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!