Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Brit táp is jó minőségű?

SOS! Brit táp is jó minőségű?

Figyelt kérdés

Vidéken lakok,de minőségi eledelt akarok adni a cicámnak. A kisállatboltba nem hoznak acanát és orijent, de mi a véleményetek erről a tápról?

Még sose volt cicám,de megfelelően akarom etetni!


Pénteken hozom a cicát!



2013. júl. 24. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó fajta tudtommal. De ezt az összetételén is láthatod.

Mondjuk én is vidéki vagyok, itt Kitekat meg hasonló vacakok kaphatók csak, rendelni szoktam normális tápokat a neten, olcsóbb mint boltban és kényelmesebb is így:)

[link]

[link]

Ezeken kívül is sok oldal van még ahonnan tudsz rendelni.

2013. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elösször azzal etesd amihez szokva volt,mert a hirtelen tápváltás kiválthat pár kellemetlenséget.

Kutyásoknál nagyon szeretik a Brit tápot,de én még macskánál nem próbáltam.

Nézz szét neten,rengeteg helyről lehet rendelni és mindenhol más ár van.

2013. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Csak gondoltam, hogy először kis mennyiségben veszek,hogy egyáltalán megeszi-e és ilyen pont van a kisállatboltban. De csak olyat akarok neki adni,ami jó minőségű.

Köszönöm a linkeket, nagyon hasznosak voltak!!

2013. júl. 24. 09:52
 4/7 Valletta ***** válasza:
A macskatápokat nem ismerem, de a Brit kutyáknak jókat gyárt, még az alacsonyabb árkategóriás tápjuk is igen jó, emellett nem is drága.
2013. júl. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Brit Care nagyon jó minőségű,szuperprémium táp.
2013. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pesten sem rendelnek a kisállat eledeles boltok Acanát és Orijent. Legalábbis azok, akik nálunk a kerületben működnek, azt mondták drágák, nem keresik. Itt is Brit prémium van.

Én rendeltem neten a cicáimnak Acanát, Taste of the Wild és Brit prémiumot is. Az Acanát (már nem tudom melyik ízt) nem igazán eszik az egyik elnyammog rajta, ha nincs más kirakva, de ha van, akkor lazán otthagyja. A Britből 2 íz volt, lassanként elfogyott, ezt is inkább csak az egyik cicám szerette. Néha nekiesett, mint akinek ízlik, néha napokig nem evett bele az egyik ízbe, utána meg pont azt szerette és a másikat nem. A Teste of the Wild meg mindkettőnek nagyon ízlik, az a cicám aki a többin nyammogott ezt kétpofára tömi. Régebben én is adtam neki marketing tápokat, azokat szintén nagyon szerette, de mióta én is jobban akarom etetni őket ezeket próbáltam. Szóval nem csak a minőség számít, hanem igenis az íz is. Ajánlom én is, hogy kis kiszerelés vegyél, mert nálunk az egyik inkább éhen hal, de pl. az Acanát nem eszi, hiába jó minőségű... Próbáltam neki beáztatni, de úgyse.

Amúgy meg jó, erős közepes minőségű táp a Brit.

És ez nálunk csak kiegészítő. Gondolom nálad is. Emellé adj neki nedveset is meg húst, ha lehet. Pici korban kell őket több mindenre szoktatni, mert állítólag utána már nehéz nekik bármi mást adni. Ha szerencsés vagy, akkor nem túl válogatós, ha nem, akkor meg "szenvedhetsz" mire kitapasztalod, hogy mi ízlik neki, ami jó is.

2013. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! :)
2013. júl. 25. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!