Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két hetes cicáknak bolhairtás?

Két hetes cicáknak bolhairtás?

Figyelt kérdés
Mit lehet rájuk alkalmazni? Köszi

2013. júl. 25. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állat orvost.
2013. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Neostomosan....gyengébb koncentrációban... sokszor alkalmaztam , volt hogy fiatalabbnál is, nem volt soha gond.
2013. júl. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én is gondoltam a Neostomosan-ra, de nem voltam benne biztos h lehet. Én a nagy macskáimnál is 1,5 l vízben oldom fel 1 liter helyett :) akkor ezt alkalmazom.
2013. júl. 25. 10:55
 4/7 anonim válasza:
Szia! Megfürdetetted a cicákat vagy lepermetezted őket? Nekem is 2-3 hetesek a cicák és nagyon bolhásak,ma vettem ezt az ampullát én is,írj már légy szíves neked hogy vált be és hogy használtad?Köszi!
2013. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző vagyok..Volt ma nálunk az állatorvos,azt mondta,hogy nem javasolja ezt az ampullát ilyen pici cicáknak,esetleg a helyüket lehet lepermetezni..A cicákat langyos babafürdetős vízben kell megfürdetni. Nekünk csipásak is,arra írt fel szemcseppet,reggel kiváltom,délután meg fürdetés.
2013. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Második vagyok. A babasampon nem fogja kiölni a bolhákat. Hivatalosan 3 hónapos koruk előtt sem bolhaírtót, sem sampont nem használhatsz... de 12 napos állatokon is alkalmaztuk (menhelyen), és soha semmi gond nem lett, apró mellékhatás sem...állatorvossal használtuk mindíg, nem saját ötletből. A használatát tekintve, permetezd be, a fejére a kezeddel kenj keveset, épp nedvesítse be a szőrt, aztán takard be egy törölközővel pár percre, és kész is:)
2013. júl. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megfürdettem őket..Elég sok bolha kijött belőlük,de nincs bolhafésűm,majd veszek és még egy fürdés lesz..Miért mond egyik állatorvost ezt a másik azt? :/ Ha nagyon bolhásak maradnak akkor csak megpróbálom az ampullát 2-3 hét múlva.Köszönöm én is a tanácsot!
2013. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!