Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnál is történt olyan, hogy...

Gömbicica kérdése:

Másnál is történt olyan, hogy nylonzsákra pisil a macska rendszeresen?

Figyelt kérdés

idegbaj kerülget állandóan. Nagyon-nagyon szeretem azokat a beste macskáimat, de már nekem is sok a hülyeségből.

Udvari cicák, de a kirakott virágokat rendszeresen látogatják. A szelektiven gyüjtött szemetem nylon zsákban van, azt rendre lepisilik. Polcra szekrény tetejére már csak nem tehetem.

Valakinek nincs ötlete, hogy mit lehet velük csinálni?

Azon kivül mondjuk, hogy agyoncsapom ;-) őket????

Ha a boltból, zöldségesből hazajövet véletlenül a földön felejtem a szatyrot, akkor keresztet vethetek rá (((. Ha nem is láttam macskát a közelben, a szatyor valahogy akkor is pisis lesz. Nagy élmény belenyulni ((( na meg ami a szatyorba volt, annak lőttek((


2013. júl. 29. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kandúr macskák?Érdmes lenne ivartalanítani őket akkor megszűnika jelölés.
2013. júl. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamiért imádnak zacskóra / zacskóba pisilni. Ezt én is csak úgy tudom kivédeni, ha nem hagyok elől egyet sem.
2013. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kösssz ( akkor nem egyedi a jelenség (((

mind a 9 cica ivartalanitva van (vegyes ivaruak)

hát akkor nincs mit tenni (

rendre szoktatnak a cicák (

De mintha lesnék, hogy nem e tesz le az ember valami nylont, vagy felejt ott!!!

köszönöm!

2013. júl. 29. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nyalogatja a nylonzacskókat, ki érti ezt??
2013. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!