Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A napokban hozzánk szegődött...

A napokban hozzánk szegődött egy macska visszajön még?

Figyelt kérdés
Szóval, 2 napja hozzánk szokott egy macska. Elején még próbáltuk elhesegetni, elkergetni de nem sikerült. Mindenhova követett minket, és még kaját se adtunk neki és az ajtónk előtt aludt egy virág mellett a cserépbe.. 3. nap már adtunk neki kaját, foglalkoztunk vele, játszottunk vele kicsit, megcsináltuk az alvóhelyet neki, ma reggelre meg eltűnt és nem láttuk, már este se aludt itt. Azt elfelejtettem, hogy nagyon barátságos kiscica pár hónapos lehet. Szerintetek még vissza jöhet? Én nagyon remélem mert megkedveltem.
2013. aug. 4. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Visszajöhet de az is lehet, hogy elkóborolt és már hazament a mamijához vagy a rendes gazdáihoz.
2013. aug. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!