Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem a cicámat?

Mivel etessem a cicámat?

Figyelt kérdés
A cicám nem eszi meg a maradékokat, tojást...szinte semmit csak a tápot de látom rajta, hogy ezt is már megunta mert alig eszi meg és sovány is ez miatt nem azért mert beteg vagy gilisztás mert elvittem orvoshoz is. segitsetek!mit tegyek, hogy meg egye az étel maradékot?
2007. szept. 26. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Szia az en cicam is ilyen volt,en adtam lancsos tejet es beleapritottam a kenyeret+meg meg is cukroztam,igy lassan hozzaszokott a maradek eveshez!mostmar mindent megeszik!
2007. szept. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapállapotban a macska húsevő állat, nem pedig egy disznó, hogy maradékot egyen. Én javasolnám neked, a húsféléket (marha, hal(főzve),csirke, pulyka) disznót viszont nyersen soha. Vagy ha a macskád a száraztápot szeretni adjál neki megfelelő minőségű magas hústartmú száraztápot pl. Acana (60%), vagy Bozita konzervet és száraztápot. A bozita konzervek nagyon jók, mert a hús tartalma 88-92%. Itt megnézheted: www.goldenhill.hu. Nagyon ajánlom őket!
2007. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Az én macskám is így volt. Adjál neki elször is egy kis sonkát (azt biztos megeszi). Utána egy pár napig mindig adj neki a sonkából, és utána pedig rakj sonkát az ételébe (a maradékba). Az enyém így megeszi azóta még a tojásos nokedlit is :D Mondjuk az enyém meg is lett műtve, és attól megnő az étvágyuk. Szóval ha nem jön be semmi, akkor ajánlom az ivartalanítást. Sokkal kedvesebb is lesz utána a cica.
2010. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!