Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Ki akar menni a...

Mit tegyek? Ki akar menni a Perzsám!

Figyelt kérdés

Van egy 14 hónapos nőstény ivartalanitott Perzsa cicám. Szobacica. Nemrég vettem neki egy hámot és már pár hete sétáltatom is. És mióta sétáltatom azóta állandóan ki akar menni. Kaparja az ajtót ,nyávog stb. Nem hiszem ,hogy unatkozik mivel naponta több órát is játszom vele. Nam meg mikor sétáltatom akkor van ,hogy 3-4 kilómétert is megyünk.

Hogyan javithatnék a magatartásán???És miért csinálja ezt???



2013. aug. 10. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Megismerte a kintlétet, és vágyik kifelé. Ezt a hibát elkövettem én is. Átlógott a szomszédba, két napig nem került elő. Ne tudd meg, milyen állapotban jött haza, és mit éltem át addig. Tiszta beleragadt fű. Fürdés, fésülés, és olló is kellett, hogy macska kinézete legyen.

Nyávog, de nem mehet ki. Sok a kóbor kutya, kóbor gyerek.

Sajnálom, de nem tudom őrizni az udvaron,rögtön eltűnik.

Bízom benne, majd megszokja megint bent. Szúnyoghálós ablakban alszik, már csak néha jut eszébe, hogy kimenne.

Remélem, megszokja. Muszáj lesz, iskola mellett lakunk, szeptembertől nem lenne tőlük biztonságban.

2013. aug. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
CSAK NE ENGEDD EL PÓRÁZ NÉLKÜL!!!!
2013. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!