Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámon található egy púp!...

Macskámon található egy púp! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
4 hónapos, kandúr kiscica! A nyakánál lévő "kiálló" csont alatt mintha púpot éreznék! Már két hete kapta az oltást (most kivételesen oda kapta a gerince tetejére, veszettség ellenit,de hogy miért oda azt nem tudom), de lehetséges attól? Azonnal hívom hétfőn a dokit, de addig is valami válasz jól jönne! Baja nincsen úgy tűnik teljesen jól van!

2013. aug. 17. 23:27
 1/7 anonim válasza:
nem biztos,hogy ez a baja de lehet,hogy egy nagy zsir mirigye fejlődött.Nekem is van cicám,neki még nem volt ilyen de egay ismerősöm cicájának igen és az ez volt.Remélem meg reméldd,hogy csak egy zsir mirigy,mert az nem káros,sőt ott is lehet hagyni és nem ártalmas,de kilehet szedetni.
2013. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen reménykedek hogy semmi komoly!! :( köszönöm a választ!
2013. aug. 18. 08:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én macskámnak gennyes csomó nőtt néha a nyakára ami kifagadt magától. Nem volt semmi baja.
2013. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szívesen.majd írd meg ha elvitted állatorvoshoz,hogy mi volt a cicussal.:)! 1.válaszóló
2013. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze.de közbe röjöttem hogy az ünnep miatt csak szerdán érem el a dokit..
2013. aug. 18. 23:58
 6/7 Oggi Doggi ***** válasza:
Nekem a kutyámon van ilyen kis csomó, egy zsírmirigy.
2013. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és mit lehet vele tenni úgy mégis? vagy ez gond? már rémálmaim vannak, hogy a doki beleszúrkál mindenfélét..:D komolyan ezt álmodtam! Lehet hogy csak hízott és mint az embereknél a nyaki résznél ilyen zsír nő a gerincre már erre is gondoltam! a helyzet az hogy a doki már hülyének néz hogy állandóan rohangálok vele minden kis nyikkanásért...:D
2013. aug. 21. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!