Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ér valamit a bolha nyakörv?

Ér valamit a bolha nyakörv?

Figyelt kérdés

Kiscicám van 2 hónapos és nagyon bolhás :S

És ér valamit a nyakörv vagy sz.rt se meg kiscicára lehet?



2013. aug. 18. 20:54
 1/7 anonim válasza:
A nyakörv az én cicámnak semmit sem ért, ellenben a bolha sampon és a spray azok nagyon is jók. a nyakörvvel az volt a problémám, hogy oda ment az összes bolha és harapták szegénynek meg nem volt kellemes. inkább sprayt vagy sampont válassz. :)
2013. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Frontline Combót ajánlom, a nyakörv nem jó semmire.
2013. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja de ilyen fiatal macskának még lehet nem szabad Frontline Combót adni. Szerintem nyakörvet se.
2013. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem ér semmit a nyakörv
2013. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Semmi képpen ne vegyél bolha nyakörvet! A mi macskánk miatta halt meg, olyan rossz hatással volt rá..:( Amúgy sz*rt se ér, vagy semmilyen vagy rosszabb esetben negatív hatása van.
2013. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Semmit nem er, csak felesleges penz kidobas!
2013. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szomszédunk egyik állata egy bolhairtó nyakörvtől lett olyan beteg, hogy majdnem elpusztult. Egy másik ismerősöm állata pedig kiütéses lett tőle. Nem is beszélve arról, hogy könnyen beakadhat vele bárhová egy apró, játékos állat, és sajnos nálunk eddig még nagy hatása nem volt. Inkább a cseppeket ajánlanám, könnyű felvinni, nem zavarja az állatot, és ugyanaddig hat mint a legtöbb nyakörv.
2013. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!