Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk mindig elviszi a...

Kittuci16 kérdése:

A macskánk mindig elviszi a kiscicákat mit tegyek ez ellen? és kb 2-3 hete vannak meg már a foguk is kezd nőnik ellehet venni az anyuktól?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ne bántsd őket. Gonosz vagy :(
2013. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért vennéd el tőle a kicsiket?

A macskafélék (akár kis házikedvencek, akár oroszlánok, stb. stb. nagyobbacska macskák) ösztönből költöztetik a kicsiket esetenként mindig más és más helyre. Ugyanis a kicsik "bent végzik el a dolgukat", ami miatt elég hamar erős illatok lesznek, elkerülendő, hogy ragadozók rájuk találjanak, viszik a kicsiket újabb helyre. Ez van az ösztönükbe kódolva!

Majd amikor a mama-cica elég nagynak ítéli a kicsiket, előhozza őket és megmutatja nektek! Addig nem árt, ha kilesed, hova bújtatja őket, hogy tudd figyelni, de ne bántsd, ha a mama-cica szépen ellátja a kicsiket!

2013. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok gonosz csak én imádok a macskákat főleg a kiscicákat és én szeretem a kezembe fogni őket+ simogatni és az anyuk már párszor elvitte félti tőlem! és csak jót akarok nekik!
2013. aug. 19. 15:08
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy hova vitte mert amikor felfialt a padlásra utána elvitte a csirkeóli padlásra és onnan vettük le és leraktuk őket kosárba mindig ezt csináljuk de az anya macska az nagyon hülye sose szerette az embereket csak ha ugy szolnak hozzá ugyhogy várok még egy picit hát ha enged de most meg a műhelybe vette be ahol éles dolgok vannak és félek h a kiscicáknak vmi baja lesz!
2013. aug. 19. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!