Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FONTOS! Mit lehet ilyenkor tenni?

FONTOS! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Hím macskámnak az orra és a szeme közt hirtelen valami nagyobb dagadás van, fogalmunk sincs hogy mitől. Még öt persze játszott velünk, aztán kiment a házból és most ahogy visszajött az orra kb a kétszerese lett szélességre. Ugyanúgy veszi a levegőt meg nem vérzik, csak fel van neki dagadva. Mit csináljunk vele? Már nincs nyitva az állatorvosi rendelő se... Valaki tudna segíteni?
2013. aug. 26. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges allergiás valamire , esetleg kamillás borogatás lehet levinné csak nem tudom a te cicád mennyire tűri ezt.
2013. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom akkor azt, köszönöm. Nagyon megijedtünk, de úgy látjuk hogy ugyanúgy veszi a levegőt, eszik is, nyalakszik meg ilyesmi. Köszönjük
2013. aug. 26. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért egy telefon nem ártana az orvosnak, hogy mi lehet. Te is megnyugodnál, és ha baj van, még mindig eltudod vinni holnap.
2013. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Holnap van körzeti állatorvos, tehát szerintem holnap mindenképp elvinném ha nem múlna el reggelig, csak nagyon megijedtem, mert mégis így 5 perc leforgása alatt dagadt fel és félek h holnapig elpusztulna vagy valami
2013. aug. 26. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy valami megcsípte?Darázs vagy méh?
2013. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy csípés, csak az a baj hogy nem láttuk, hogy mi történt vele. Egyik percben még játszott, aztán eltűnt egy öt percre és már ilyen dagadással jött vissza. Azóta már a nyakán is volt egy duzzanat, de most úgy tűnik, hogy kezd neki lemenni. Mindenesetre holnap kihívjuk hozzá az orvost, de este már nem akart kijönni..
2013. aug. 27. 00:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is csípésre tippelek, szeretnek játszani a darázzsal, méhhel sajnos. Az enyémet egyszer a száján csípte meg, mi is megijedtünk, de aztán eltűnt.
2013. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, valószínűleg csípés volt , ma reggelre már el is múlt neki. Mi a tejébe tettünk egy negyed kálciumtablettát, és úgy már jobban lett.. :) Köszönjük a válaszokat, mindenkit felpontozok!
2013. aug. 27. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!