Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A foglalkoztató macskajátékok...

A foglalkoztató macskajátékok valóban lefoglalják a macskákat? Milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék valami olyan cica játékot, ami lefoglalja a cicám, ha nekem éppen nincs rá időm. De nem vagyok benne biztos hogy tényleg érdekelné, éa feleslegesen nem akarok rá pénzt költeni. Pl egy ilyen: [link]

Van valakinek tapasztalat ilyesmi játékokról?

Esetleg házilag készíteni hasonlókat?

Köszi


2013. aug. 29. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát nekünk amíg csak egy félperzsánk volt, annak vett nővérem egy hasonló bujkálót, meg "kaparófát". Hát addig kötötte le amíg néztük :)

Utána odakerült még egy cica, és onnantól megvolt a játszótárs.

2013. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak BÁRMILYEN játék megfelel - ha én vagyok a másik végén.

Amit eddig láttam, videókon, hogy társaság nélkül is lekötötte a cicákat, az a takarító robot volt. Édesen ültek rajta és sepertek erre-arra. Én is tervezem, hogy veszek egyet. :D

2013. aug. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az enyémnek kaparósba van ilyesmi, három lyuk van rajta benne egérrel, de nem is érdekli, akár kidobhatnám azt sem venné észre! neki inkább a fülpucoló, kukából a zsebkendő, centi, és a köntösöm kötője kell :D olcsó játék szempontból a macska, csak tényleg megvesz neki az ember minden "szart" :) nem ítélkezés, én is megvettem..
2013. aug. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Tartok tőle, hogy az enyémet sem fogja érdekelni, mondjuk ő még csak kiscica. Egyébként a játék olyankorra kéne ha nem vagyunk itthon, csak benti cica. Várom még a tapasztalatokat!

Közben néztem más játékot: [link]

Mit gondoltok erről?

Igazából egy darab műanyag, amiért nem szívesen adok ki 2000 ft ot, főleg ha majd nem is érdekli.

Gondolkodom, hogyan lehetne házilag készíteni, de sajna nem vagyok túl ötletes. :)

2013. aug. 30. 08:32
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

egyet vegyél neki az untig elég!míg kicsi addig érdekli! De hidd el kitalál ő magának mást és az esetleg drágább!pl nálunk "eszi" a wc papírt, letekeri, ha felteszem lepofozza! kilopkod mindent a kukából, zsepi, vattakorong, fülpucoló (azt elveszem és adok neki inkább frisset), alufólia galacsint órákig pofozza, flakonnak a kupakja, parafadugó ha isztok bort...azt fel is tudod valahova kötni, de az is addig érdekelte míg nagyobb nem lett és akkor állandóan letépte és ellopkodta, így nem tettem fel újra! azóta van kaparónk és azon van "önműködő" játék! A hengert vettem meg hozzá, 2db 40cm-es 1db 30cm-es és 1db 50cm-es 10000,- volt. a többit mi raktuk össze! a doboz az alján 40cm így összesen 1méter 50 centi ami nem kicsi és ilyet boltban vagy nem kapsz ha meg kapsz az 30ezer forint!Cipőragasztóval ragasztottunk rá szőnyeget(maradék szőnyegből) ugyhogy ultraszuper gazdaságos! :)

itt a link én itt vettem meg a neten: [link]

itt a kép a kaparóról: [link]

2013. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös nagyjából felsorolta, mivel el nem tudnak szórakozni a cicák. Egyet még hozzátennék, CÉRNA, minden mennyiségben, formában. Csak legyél ott a végén. Ha nem, akkor vigyázni kell, megeszi, lenyeli. Az enyém egyszer beflammolt egy majdnem 5 méteres műanyag zsinórt, utolsó pillanatban vettem észre, már csak a vége lógott ki a szájából. Úgyhogy, kölyökmacskára is igaz, ha csendben van, az több, mint gyanús!
2013. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MonicaViolet válasza:

Az öthónapos kiscicámnak vettem egy szivacslabdát és egy szivacsegeret az Auchanban (ha jól emlékszem a kettő együtt volt 350 Ft). Nagyon szereti őket, főleg a labdát. Van, h órákig eljátszik vele, zsonglőrködik, viszi a szájába ide-oda... Ráadásul még a 1,5 éves cicám is szereti. Egyébként - ahogy írták már előttem - kupakkal, vagy zörgős reklámszatyorral is jól eljátszanak.


Jahh, régebben vettünk a nagyobb cicámnak egy ehhez hasonló játékot, de nem igazán kötötte le.

[link]

2013. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
igen igen, de cérna helyett a varrókészletből a centit adtam neki oda, azt a mai napig nem unta meg!bármikor a kezembe veszem, ha csak odébb rakom mert "átesek rajta" már jön és lapul ugrásra készen! :) meg a köntösömből a kötőt lopja el mindig, fel van akasztva és lelopja és húzza magaután, viszi mint egy zsákmányt, és mikor megunja akkor odaviszi és beleteszi a táljába! (dejónekem mennyitmoshatok :D) nekem is voltak ilyen párszáz forintos játékai de azokat szétszedte mind! ami kicsi kora óta megvan az a centi!
2013. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, nagyon jó ötleteket mondtatok! A kaparófa nagyon tetszik, szuperül megcsináltátok, mi is gondolkozunk ilyesmiben, van már egy kicsi kaparónk és imádja. Most készítettem egy dobozt lyukakkal benne labdákkal, nagyon tetszett a kis rosszcsontnak. :) A fültisztító nálunk is megy, csak megeszi róla a vattát ,így inkább hanyagoljuk és wc papírt is letekerte már. :D

Köszi a tippeket! :)

2013. aug. 30. 16:47
 10/11 anonim ***** válasza:
fog majd mást is enni nyugi :DDD köszi, egy délután alatt sikerült összerakni! ja és igen a kartondoboz, nekem is van, nagyon szereti! bár engem zavar hogy a szoba kellékévé vált,de a cicámért mindent!! :)
2013. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!