Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok is "lelép", ha...

A ti macskátok is "lelép", ha már melegek a radiátorok?

Figyelt kérdés

Panel... Tegnap óta bekapcsolták a fűtést. Megcsalva érzem magam:( Eddig velem aludt, most a radiátoron...


A ti macskátok is ilyen hűtlen?


2013. szept. 29. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ő most a radiátort melegíti fel. :) Reggel majd talán odabújik hozzád is, hogy te is jól felmelegedj :)


Amúgy igen. Mi még nem fűtünk, de nyáron, 40°-ban a leghűvösebb szobában - az enyémben terpeszkedett a cica egész nap, aztán amikor elkezdett esni az eső másik bázist keresett magának... Öcsém erre találóan megjegyezte, mikor látta, milyen szomorú vagyok: "Hát csak azt hitted, hogy 'szeret'?!?" :DDD

De azért este meglátogatott...legalábbis bedugta a kis kíváncsi fejét az ajtón...

2013. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az enyém felváltva, szereti a meleget, így a radiátora fekszik, de ha túl meleg neki, akkor vissza bújik hozzám az ágyba...
2013. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
naközben radiátoron volt, de este minidg takaró alá jött az én cicám :D
2013. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hűséges az... a meleghez! :)
2013. szept. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám mindenhol alszik, épp csak a radiátoron nem. Fura.
2013. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is ugyanez van.. Eddig mindig feljött hozzám az ágyba, most a konyhából ki se teszi a lábát és ott tesped a radiátoron :)
2013. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez, ha begyújtok a kazánba, leugrik az ágyról, s lefekszik a radiátor elé.
2016. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!