Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van két cicám, és egy nagymamá...

Van két cicám, és egy nagymamám, aki nem hiszi el, hogy a macskaszőr nem mérgező. Mert valahol olvasta, hogy a macska szőrnek a végén horog van, és az fennakadhat, és nem tudom, de elvileg valami bajom lehet tőle ha lenyelem. Igaz vagy nem?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség, semmi bajod nem lesz tőle. Amúgy nem nemigen nyeli le az ember a macskaszőrt. Nekem legalábbis nem sikerült még, pedig öt macskám van. Ha nagyritkán a számba is kerül egy-egy, még a nyelvemen észreveszem, és kipiszkálom.
2013. szept. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezt hol olvasta, de tényleg nagy hülyeség :D Nem vagy te porszívó, hogy az orrodon felszívd :D Olyan nekem már volt, hogy puszilgattam a cicáimat és bekaptam egy-két szőrszálat aztán kiköptem, de direktben nem tudod lenyelni. Legalábbis eddig még nekem sem sikerült :)
2013. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg a nagymamádat,hogy ez nem igaz.Ha meg ennyire nem hiszi el,akkor egyszer (ha van hozzá gusztusod) előtte nyelj le 1 vagy legfeljebb 2 szőrszálat aztán másnap meg szólj neki hogy még élsz,semmi bajod.Lehet hogy most ezzel én nézek ki hülyének de nem jut más az eszembe...Azt aki nem hiszi el egy olyannak,akinek van 2 macskája (gondolom nem tegnap kaptad) hogy nem lesz baja.
2013. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ennyi erövel a macskának is baja lenne töle hisz ö nap mint nap lenyeli.
2013. szept. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt én is hallottam még kicsi gyerekkorban a nagymamámtól. De az égvilágon semmi baj nem lesz belőle. Nekem is azt a kis horgot mondta a szőr végén. Szerintem ezt a nagyon-nagyon idős korosztály szedte valahonnan. És a macskaszőr nem mérgező.
2013. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én elég sokat puszilgatom a cicámat, és így már sikerült is egyszer-kétszer macskaszőrt nyelni. Amire megéreztem, hogy ott van, már annyira hátul volt, hogy nem tudtam kipiszkálni, úgyhogy ittam rá egy pohár vizet, és lement, nem problémáztam.


Jelentem, még élek :)

2013. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vicuska87 ***** válasza:
Háhááááááááááááááá, ez tök vicces, a mai nagyiknak, milyen nagy képzelő erőjük van!
2013. okt. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!