Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet az a legkisebb...

Mi lehet az a legkisebb átmérőjű hely, amin még egy normál méretű kifejlett és egy nála valamivel kisebb macska átbújik?

Figyelt kérdés

Kb. 10×10 cm-es, 10×14 cm-es hézagok vannak a kerítésemen. Ja és két helyen van ereszcsatorna kifelé (vízszintes, és nem vezet sehova.

Ezeken át bírnak bújni a macskák?


Most fogadtam örökbe őket, nem akaraom, hogy eltűnjenek. Felfele már nem tudnak kijutni, de ezek a talajnon vannak, és kellenek, nem tömhetem be őket....


Láttam már kúszni macskát kapu alatt is... De nem tudom mennyire kicsire tudnak összemenni...


2013. okt. 2. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A rugalmas gerincük miatt szinte mindenen átpréselik magukat. Amúgy, ha a feje átmegy, akkor a macs többi része is! :-D
2013. okt. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezeken kiférnek, ha akarnak.

Miért kellenek? Tegyél eléjük rácsot.

2013. okt. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
Sajna ekkora kerítésrésen még bújniuk sem kell, simán kiférnek rajta. A csatornára tehetsz egy lombrácsot, de a macskák miatt felesleges amíg ekkora rések vannak kerítésen, különben sem hiszem, hogy belemernének bújni, azért a csatorna elég szűk és zárt rendszer. Amúgy tényleg úgy van, ahol átfér a fejük ott már átbújnak. Nem akarlak elkeseríteni, de egy kinti macsek ha menni akar, akkor megy.
2013. okt. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szomorú...


A csatorna olyan, aminek nem csatorna funkciója van. Kb. fél méter hosszúságú és vízszintes. A fejük belefér szerintem. De képesen fél méteren keresztül hengerformára lapulva kúszni benne???


Egyik kertrészen csak ez lenne a kijárat, más nem. A többi másfelé van...

2013. okt. 2. 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha akar akkor tényleg átmegy!Miért nem benti macska??
2013. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én 3 éves kandúrom még a 3 méter magas kapun is átugrik ha akar.
2013. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Itt egy videó:

[link]


Ebből is látszódik, hogy szinte minden lyukon átférnek.

Amúgy tényleg jó kérdés az, hogy hogyan oldottad meg, hogy a kerítés felett ne mehessenek át?

2013. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hosszabb videó:

[link]


Másik:

[link]



A macskák márcsak ilyenek! :-D

2013. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!