Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legmagasabb hústartal...

Melyik a legmagasabb hústartalmú prémium táp?

Figyelt kérdés
Van aki tudja?? Néztem az interneten szó szerint egy napig tartott és mindenhol mást írnak azonos márkájúra! Legalább ha egy pár ember le tudná írni, hogy amit ő ad a macskájának mennyi hústartalom van írva a zacskójára, már az sokat segítene!

2013. okt. 25. 13:24
 1/9 Maxitabi ***** válasza:
76%

orijen 80% (bár ennek egy része húsliszt-dehidratált husi).

Acana 65% és uaz érvényes, fish4 cats 70% hal,applaws-80% ír,de ott is kb 60% a hús; granatapet 40% hús;grau basic care 70% hús..így ezeket találtam - taste of the wildnál nem találtam adatot..

2013. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Tudom,hogy prémium tápot kérdeztél,de én a sparos Nellyt veszem a cicáimnak. Nem a konzervet,hanem a kis tálkásat. Azt hiszem 100gramm,max 100 Ft és 50% husi van benne.
2013. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm,ment a zöld jel mindenkinek! Azt a Nellyt megnézem énis! Jól hangzik,de nem ócska??? Nem büdös?
2013. okt. 25. 17:31
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem csak a szokásos macskakaja szaga van. Az enyémek szinte csak ezt eszik és nagyon szép fényes és dús a bundájuk is :)
2013. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Rengeteg prémium és szuperprémium táp van. Akana, Bozita, Eukanuba,Royal Canin, Hill's, Happy Cat, Orijen meg még lehetne sorolni. Valószínűleg mindenki másra esküszik. :-)

Egy biztos, a szupermarketekben nem kapsz prémium kategóriás állateledelt, akármi van a csomagolására írva. Ha prémium táppal szeretnél etetni szaküzletben vásárolj, vagy rendelj a netről. Érdemes nagyobb kiszerelésben venni, úgy jobban megéri. Kivéve a legelső alkalmat, akkor a lehető legkevesebbet, mert koránt sem biztos, hogy a macska megeszi. :-) És akkor ott maradsz 10 kg baromi drága táppal a nyakadon. Én így jártam egyszer. :-) A Royal Canin-nak pl. vannak ilyen kis mintacsomagjai, amit ingyen adnak.

2013. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen az enyém royal canint nem eszi meg! szerencsére csak 400g-os csomagot vettem és el-el fogyott! Az az igazság hogy nem sokat eszik szárazat, de gondoltam akkor már jót egyen! A másik helyzet az, hogy nem találok ezek között olyat amiben nincs gabona és ivartalanított macskáknak való! Pedig akár 15ezret is kiadnék akár csak egy 8 kilós zacsiért is mert mint mondtam rettentő keveset eszik sajnos szárazat! De nem találtam ilyet! Így marad az, hogy vagy kevesebb hústartalmú lesz és gabonás,de sterilizált cicáknak való, vagy jó hústartalmú,de nem ivartalanított macskáknak való! Szerintetek? Sokan mondják hogy ha jó a táp akkor nem kell sterilizáltnak lennie! De nem értek egyet ezzel,mert attól hogy több a hús benne, attól ugyanúgy kaphat húgykövet vagy vesekövet vagy egyéb vesebajt!
2013. okt. 26. 14:24
 7/9 Maxitabi ***** válasza:
0%

A legújabb kutatások szerint,a kő kialakulásának nagy része öröklött,de természetesen befolyásolni lehet...

Etesd a cicádat csak -jó minőségű-konzervvel-az a legjobb!!

Ha gabonamentes a táp-pl orijen,acana,applaws-akkor kisebb az elhízás veszélye,azonban a száraz táp valóban nem az ideális a cicáknak.

Szerintem semmi esetre ne vegyél extra spéci tápot-szükségtelen..

2013. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, az applaws-t választottam! Remélem meg is eszi!
2013. nov. 3. 22:06
 9/9 anonim válasza:
A mi macskánk Purizont eszik (ha azt lehet evésnek nevezni) 70% hústartalma van. Egyaránt nagy a sikere kutya és macska oldalról is.
2020. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!