Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam össze a kutyával?

Hogy szoktassam össze a kutyával?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja örökbe fogadtunk egy kölyökkutyát, de a cica nem viseli túl jól. Ha a kutya közeledik felé morog és fújtat rá, majd elfut. (Amúgy a kutya nem bántaná, csak játszani akar vele.) Napközben be se mer jönni, esténként nagy nehezen bejön, hogy egyen, de közben folyton figyeli az ajtót, és minden hangtól megijed, ha pedig megette a kaját már menekül is ki. Nem tudom mit csináljak, jön a tél is, és nem akarom, hogy a macska egész nap kint fagyoskodjon. Hogy lehetne őket "összeszoktatni"? Előre is köszönöm!

2013. nov. 12. 23:25
 1/4 Etho válasza:
Menj be veluk 1szobaba,csukd be az ajtot es lassan kozelitsd a ket allatot egymas melle es mondd nekik hogy nem bant kozne simogasd stb stb.:)
2013. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy a macska erre hogy reagálna.. lehet, hogy ő menne neki a kutyának, arra viszont nem tudom hogy reagálna a kutya, annak ellenére hogy ő alapból nem bántaná :S
2013. nov. 12. 23:32
 3/4 A kérdező kommentje:
de hát ki kéne próbálni, csak félek :D
2013. nov. 12. 23:34
 4/4 Etho válasza:
Kiváncsi lennék sikerült e :D
2013. nov. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!