Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska bent von az udvarun...

Egy macska bent von az udvarunkban?

Figyelt kérdés
mire hazaértem a suliból egy idegen macsek volt az ajtó előtt..van egy macskám és két kutyám.A macskám tiszta víz volt és a kutyák is..Mire letámasztottam a biciklit hogy megfogjam a cicust, addigra bement a kutyaházba, és a kutyák nem is bántják mostmár annyira mert ott fekszik mögötte.De azt mondja tesóm hogy mikor ő jött haza akkor még képesek lettek volna megfojtani.Nem egy nagy darab cica, szóval még sztem nincs egy éves sem..Mit csináljak vele?mamám el akarja zavarni..
2013. nov. 18. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Etesd meg és kérdezd meg a környékbelieket,nem-e ismerős valakinek.Hátha van gazdija.


Ha nincs,akkor fogadd be,hogyha tudod.

2013. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is érdeklődj a környéken, és a facebookra is felteheted, hogy talált cica eredeti gazdiját keresi. Ha nem lesz meg a gazdi és nem tudjátok megtartani, akkor keress neki gazdit!
2013. nov. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megkérdeztem és nem a szomszédoké.Amúgy az is lehet hogy beteg a macska és megfertőzi a kutyáimat vagy a macskámat, és azt meg nagyon nem akarom..Nem tudjuk megtartani mert anyuék nem engedik.Állatorvoshoz meg azért nem visszük mert nekem nincs pénzem,a szüleim meg nem fognak vagy 10.000 ft-ot költeni egy macskára, hogyha nem is fogjuk megtartani.De azért felrakom a netre hogy hátha valakinek kell, és szerető gazdija lesz.Én szívem szerint megtartanám....
2013. nov. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!