Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek megfulladt?

Szerintetek megfulladt?

Figyelt kérdés
Haza érkezésemkor láttam ,hogy a nagykapunk két kerítése közé egy kis fekete macska szorult.Amikor megpiszkáltam egy kicsit megmozdult a szája(reagált a bökésemre),de semmi mást nem csinált.Már nem is lélegzett.Ezért eltemettük.Szerintetek mi történhetett vele?Megfulladt?

2013. nov. 18. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
gratulálunk, most lottózzon
2013. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Eltemettétek úgy, hogy talán még élt?!
2013. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
NEM addigra már nem élt.MONDOM HOGY NEM LÉLEGZETT CSAK ÉN HITTEM AZT.T.T
2013. nov. 18. 21:27
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Feladom az első tippet: szerintem nem fulladt meg, élve eltemetted. Fogadd gratulációmat.
2013. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
31%

Mostmár biztos megfulladt..

nyilván ha nem volt eszméleténél, még lelocsolhattátok volna, a youtube weboldalon is van egy szakszerű videó.

http://www.youtube.com/watch?v=CjB_oVeq8Lo

Inkább, ne kérdezted volna meg.. szégyelld el magad! Oké, tévedni emberi dolog, de elég "vicces" hogy akkor kell kérdezned mikor már elástátok élve..

A macskának 9élete van, elfelejtetted? :(

2013. nov. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha reagált a bökésedre akkor még élt, lehet hogy a cica eszméletét vesztette, és ti úgy éreztétek hogy már nem él. Hogy temetéttek el? Mikor? Gondolom már nem megmenthető...
2013. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rajtam kívül még három ember megnézte mi van vele.A szeme NEM követte a mozgást és a füle se a hangokat.Csak feküdt ott.Még a saját macskámat is oda vittem mit reagál rá.Nem csinált semmit még akkor se.Ja és az igazi gazdái is elmentek a ház előtt mondva:-Jaj ez a mi macskánk.Megdöglött.- és sétáltak tovább az utcán.
2013. nov. 18. 22:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A pulzusát kell megnézni meg azt, hogy lélegzik-e.
2013. nov. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondhatom "korrekt " gazdái voltak :/ ....
2013. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na ezek a felelőtlen állat tartók!!!Magasról tonak rá ,hogy kinyúlt az egyik macskáuk az egymillió közül.Eszükben sincs féregteleníteni.Hát még az ivartalanításra ,hogy ki tudnak akadni az ilyenek.Anyám is egy ilyen.Nekem BENTI ivartalanított cicám van.Anyuéknál van 23 ivaros kinti.Azt mondja ,hogy akkor elhiznak meg minden.
2013. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!