Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! Hogy neveljem fel...

S. O. S! Hogy neveljem fel őket? /TÖBBI LENT/

Figyelt kérdés
Sajnos a 4 hetes cicáim elvesztették az anyjukat és sokat sírnak.Mit csináljak hogy ne sírjanak? Milyen játékokat adjak nekik? előre is köszönöm.
2013. nov. 19. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még bőven kéne szopniuk. Enni esznek már? Macska tejpotló azért jó lenne ha lenne... vagy esetleg kecsketej... Azért sírnak mert éhesek..
2013. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Szia! Nálunk is hasonló helyzet volt három kiscicával, és bátran mondhatom mind a három teljesen egészséges nagy cica lett. Mindenképpen időt fognak igényelni. Állatorvosnál vegyél tejport, majd azt langyos vízbe kell beletenni és cumival(azt is ott tudsz venni) megetetni a cicákat, eleinte amíg kicsik szerintem olyan 3-5 óránként. De erre inkább kérdezz rá az állatorvosiba, nem akarok hülyeséget mondani, majd elmagyarázzák, nyugi! Ahogy nőnek egyre kevesebbszer kell majd többet adni nekik, de eleinte csak sokszor kis adagot. Játéknak bármi jó, csak ne legyen túl kicsi, nehogy lenyeljék, illetve zacskó vagy ilyesmi még véletlenül se, nehogy megfulladjanak.

De a biztos válaszért kérdezd meg az állatorvosiban az eladót, segíteni fog!:)

2013. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen esznek, és ne haragudjatok elírtam 5 hetesek.Valami játékot mit adjak neki amivel játszanának.lekötném őket?
2013. nov. 19. 16:59
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszöönöm
2013. nov. 19. 17:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is így voltam :) . Macska anyatej pótlót vegyél nekik, hogy megfelelő vitaminhoz jussanak. Ez a hasmenést is megállitja. Kb 1500 ft, de van olcsóbb is. Panzit ne vegyél. Tejet ne adj nekik. Nem tudják megemészteni, menni fog a hasuk és kiszáradnak. Nyers húst adhatsz nekik. Kell nekik a hús. De a hájakat ne add oda. Csak hús legyen. Disznó húst ne adj nekik. Régen a vadonban is húst ettek. Junior macska kaját is vegyél neki. A lakásban legyenek. Ha nem tudnak még maguktól kakilni, akkor éves után fentről lefelé a farkaig óvatosan simizd a pocóját. :) Semmi zsírosat ne egyenek, mert a hasmenést nehéz megállítani. Ha van kérdésed írj. De tejet ne adj semmiképp nekik.
2013. nov. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8 hétig az anyja mellett a helyük..Van amelyik cica még 3 hónaposan is szopizik.. Mindenképp kellene nekik tejpótló vagy kecsketej...Ha nincs lehetőség kérj segítséget menhelynél...
2013. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. nov. 19. 22:19
 8/13 anonim ***** válasza:
most hogy vannak? :)
2013. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm már nagyon jól vannak,vettem nekik tejpótlót a tápot és a konzervet is szívesen eszegetik már.Nagyon sokat játszanak és jól érzik magukat! :)
2013. dec. 5. 18:40
 10/13 anonim ***** válasza:
nőnek mint a bolondgomba? :) mutass róluk képet!
2013. dec. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!