Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy a cicám egyen?

Mit tegyek, hogy a cicám egyen?

Figyelt kérdés
a cicámnak már unalmas a száraz táp, mindig azt eszi de nem tudunk neki mit adni mert nem vagyunk vmi pénzesek,ha adok neki 1szelet szalámit,sonkát nem eszi meg a főtt krumplit,főtttojást,megsütött husit se eszi meg csak a konzerves tápot meg a tejet de nem tudunk neki mindennap azt venni, mit tegyek, hogy egye meg a többi kaját?? lécci segítsetek, mert ez miatt a cicám elég vékony...!!!köszönöm a komoly és használható válaszokat ;-)
2007. okt. 6. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg tejfölt és a májkrémet. Egy doboz olcsóbb tejfölt kb.50, olcsóbb májkrémet szintén hasonló áron meg tudsz venni... Az én cicám ezeket például nagyon szereti. De mindenképp próbálkoznos kellene tovább, hogy rászoktasd az ételmaradékra... Azt is megpróbálhatod, hogy a konzerves tápot összekevered maradék felvágottal, vagy más maradék étellel... Így tovább elég lesz egy dobozzal..
2007. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%
En meg csak anyit fuznek hozza hogy a szaraz tap amugy se egeseges neki.En ugy tudom hogy a veseje banhatja ha allandoan azt eszi.Ha adsz neki azt is tejjel keverd.
2007. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Én is egyetértek az első emberrel. Tejföl, májkrém. A száraztápot mindenképpen vizzel keverd ha a cicusod még kicsi.Megértem hogy unalmas neki a száraztáp és úgy tudom hogy egy idő után már nem egészséges.Nekem 2 cicám van és 11 éves vagyok.Kérlek bízz meg bennem mert én már sok cicát felneveltem.Pontosabban 5-öt:)Ezért van tapasztalatom.Ha nem hajlandó enni akkor lehet hogy meg kéne látogatni az orvost is.Lehet hogy a gyomrával van vmi!Ne hagyd hogy lefogyjon!Próbálj meg mindent!Ne aggódj próbáld ki!
2007. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy későn írok,de van egy hatásos tippem a számodra.Nekem jelenleg 2 cicám van.Az egyik (nagyobbik) folyamatosan egyre kevesebbet evett.Bementem egy kisállat tartók boltjába és ott adtak nekem egy olyan vitamin tablettát ami étvágy hozó.Cirmix a neve kb.250 szem van benne és 560Ft.Naponta 3 tablettát adtam neki.A krumplit rendesen pürének keverd ki sok tejjel jó hígra,tojást rántottának készítsd el enyhén füszerezve.Próbáld meg kézből etetni,mert lehet nem szeret egyedül enni.
2007. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal a macskád akkor nézd meg a fogait.Mert ha be van gyulladva a foga akkor nem eszik és lesoványodik.
2007. nov. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!