Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elveszett a körülbelül 7...

Elveszett a körülbelül 7 hónapos nősténycicám már egy hete. Visszajöhet?

Figyelt kérdés
Falun lakunk, anyumat lekísérte a boltba ( tőlünk nagyjából 500 méter ) és mire kiment a boltból, addigra nem volt ott. Elég ragaszkodó típus, teljesen sovány volt, mikor befogadtuk, és egy teljesen szép macska lett belőle. Már egy hete, hogy nincs meg:S Szerintetek visszajöhet még ?:/

2013. dec. 9. 20:26
 1/8 anonim válasza:
Vissza jöhet!:))
2013. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Fő a remény :)

Nekem egy 9 hónapos macskám eltünt 2 hónapig nem volt meg!!

Végül amikor visszajöt kiderült hogy 2 saroknyival arrébb lakik az ö kis kandurja és ott lakott vele :)

2013. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Simán visszajöhet :)

Nekem is volt,h eltűnt hetekre a cicám, s utána nyávogva jelentkezett,h itt vagyok, megetettem, majd aludt egy jót :)

Nekünk az egész faluba szokott mászkálni, tesomékat elkíséri a suliba (20 perc séta), édesanyám a boltba (15,20,30 perc attól függ melyikbe megy). S simán visszajön, még nincs semmi veszve, nyugi :)

2013. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
A kutyák és macskák között van egy lényeges különbség az emberhez való viszonyban. Míg a kutyákat a feltétel nélküli hűség jellemzi, a macskákat csak az érdek vezeti. Megmaradnak a maguk szuverinitásában. Ha nem történt baja, akkor valószínűeg visszajön. Az is lehet, hogy társaságban. Elég gyakori, hogy a macskák elkódorognak. S néha egy alom kiscicával bukkannak ismét elő. Már ívaréret, kizárni nem lehet ezt az esetet.
2013. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért nem keresitek? Nehogy már egy faluban ne találjátok meg 7 nap alatt se... Hát amúgy reménykedj, mert ha elkapta egy kutya (ami nem ritkaság falun) akkor nem nagyon fog visszamenni.
2013. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Hat remelem, hogy meglesz :/ Utolso : kerestuk mindenhol a faluban, sajnos nem talaltuk :S
2013. dec. 10. 15:08
 7/8 anonim válasza:
Nekünk most nem tudom pontosan milyen öreg de vagy 3-2 vagy több évig elment de vissza jött
2013. dec. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem megvan rá az esély, hogy visszamegy a macska. Az én macskám is elveszett egyszer, és sokára, de visszajött.
2013. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!