Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska és törpenyúl együtt?

MuSky kérdése:

Macska és törpenyúl együtt?

Figyelt kérdés

ha lenne egy himalájai macskám,de tesómnak van egy törpe nyula akkor vajon prédának tekintené? vagy ha kis kölyök kora óta együtt vannak talán el fogadná egyenrangúnak ?

igazából nem is az a cél ,hogy együtt játszanak csak,hogy ne ölje meg :DD



#macska #nyúl #törpenyúl #cica #együtt tartani
2013. dec. 17. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha ne legyenek felülgyelet nèlkül, ès nem lesz gond
2013. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nõvérem macskája félt az akkor 8 hetes nyusszancstól. Amit befigadtunk macsekot azt kiosztotta a nyussz. Anyuéknak van egy köxepes testû kutyájuk annak meg neku ment :)

Komilyan elment házörzõnek is, vekkernek is tökéletes volt. :)

A macskákkal egyedül mertem hagyni a kutyával nem, mert s kuty egy kicsit durván játszott ha belemerült és féltettem, meg az udvaron volt és nem akartam, higy a nyuszcs elszökjön.

Szóval elõsxör tapazxtald ki és utânna meglátod, hogy kettesben lehet e õket hayni vagy pedig felügyelni kell e rájuk. Késõbb ha összesxoknak lehetnek akár jó játszótársak is.

2013. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az én vérnyulam a macskától nem hogy félne, meg is enné.

Ha neked sima nyulad - macskád van, akkor nyugodtan le lehet őket kenni vajjal.

2013. dec. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!