Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi az állatorvosi költseg?

Mennyi az állatorvosi költseg?

Figyelt kérdés
A talált cicam nem eszik csak finnyáskodik,inni keveset iszik,egyszer bef#s#tt elêg híg,sötét barnát (abba volt vizelet?),de amúgy se pisi se kaki.A macska nőstény és nagyon szép bár szokta a fülét razogatni,nem tudom miért.Így a két ünnep közt szeretnem elvinni,de ha az orvos megvizsgálna mi lenne?és mennyi?
2013. dec. 24. 06:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Kerlek ne îrjatok hogy zsugori vagyok,csak a pénzre is gondolnom kell,mert itt az ünnep..
2013. dec. 24. 06:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Árakat nagyon nehéz mondani, orvosonként, sőt térségenként eltérő lehet. Ha gondolod, hívd fel telefonon és kérdezd meg. A mi orvosunknál a vizsgálat 3000 forint. (Vidék, nagyváros.)

Azért érdemes lenne elvinni, mert minimum egy féreghajtás és bolhátlanítás kellene neki. Ez a Te érdeked is, hiszen a bélférget ember is elkaphatja. Lehet, hogy fülatkája van, ezért rázza a fülét. A hasmenés lehet a stressztől is, a hirtelen környezetváltozástól. Nem tudom mikor találtad, ha nemrégen van veled, elképzelhető, hogy még idő kell neki, amíg megnyugszik, megszokja az új helyet. Hagyj előtte vizet, ételt, mutasd meg neki gyakran az almot. Próbáld meg sokat simogatni (ha engedi), játssz vele, húzgálj előtte valami madzagot, azt nagyon szeretik. Ha nem beteg, előbb-utóbb enni fog, és az almot is elkezdi használni.

2013. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gtgt ***** válasza:

Google a barátod: [link]


Az árak persze nagyon eltérőek lehetnek, a link alatt szereplő árlista "barátságos" kategóriába tartozik, nem mondanám drágának. Kb. 7-8ezret fizettem az oltásokért anno, mikor befogadtam a macskámat. És az a doki nem tuti nem volt drága.


Szóval a fenti árlista reális, de mindenképpen kérdezd meg telefonon, hogy amit szeretnél, mennyi lesz.

2013. dec. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a válaszokat!A cica már jobban van esszik bár válogatos és már szobatiszta.Csak a hörcsögom piszkálja.
2013. dec. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!