Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehetne tenni? Rettenetes...

Mit lehetne tenni? Rettenetes állapotban vannak a macskáik!

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősömnél van 2 cica.Kintiek ,férgesek ,soványak és csak egy ócska kutyaházba bújhatnak be valamint full bolhásak. Én nagy állatbarát vagyok és nagyon megsajnáltam ezeket a cicusokat. Az egyikük nőstény.Nem ivartalanított és macskanáthás.Csipás a szeme de nagyon.Mondtam nekik ,hogy vigyék orvoshoz de nem sokat ért. Nyáron szült 3 kicsit ezekből csak 1 maradt életben.NINCS ELŐTTÜK SE KAJA SE VIZ!!! Én már nem birom befogadni őket ,mert már nekem is van 2 cicám. Szerbiában élek egy kisseb városkában és csak 40km-re van állatmenhely.Mit tehetnék??ÉS ÁLLATVÉDŐ EGYESÜLETÜNK SINCS!!! Itt egy pár kép a macskákról:


[link] -Ezek a kiscicák 3 napos korukban


[link] -Ő pedig az anya cica


[link] -Az élőhelyük



2014. jan. 3. 17:18
 1/9 A kérdező kommentje:
A kishalakat én vittem nekik.
2014. jan. 3. 17:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy áll nálatok az állatvédelem, de a menhelyen érdemes lenne körülnézni, hogy tartják az állatokat, és ha megfelelőek a körülmények, akkor oda bevinni őket. Ha nem megoldható, akkor legalább féregtelenítsd őket és adj nekik enni, ha meg tudod oldani. Vagy csinálsz róluk egy gazdikereső hirdetést (mennyi idősek, nemük, jellemük stb.) és ezt feltölthetnéd különböző közösségi oldalakra, Facebook, stb. vagy hirdető oldalakra, hátha lesznek segítőkész emberek.
2014. jan. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet!!Ment a zöld kéz.És nagyon sz*rul áll nállunk az állatvédelem.Sajnos...Várom a további kommenteket.
2014. jan. 3. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! megkérdezném, hogy elláthatom-e a cicáikat féreg- és bolhairtóval. A bolhátlanitás hosszú feladat, nem elég begyszer. Anyukám "Piretrin"t szótr a kóborcicára (Nem tudom, hogy igy hivják-e még a szert, de hangyákra, bolhákra és egyéb kárttevökre ajánlották. Olcsó volt.) és kipusztultak a bolhák. A cica még sokáig élt nálunk pedig már öreg volt, kihullottak a fogai, de igy is szerettük. Jött-ment, egyszercsak eltünt...
2014. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
...annyit akartam még hozzáirni, hogy ez csak pillanatnyi megoldás, a cicáknak jobb helyet kell keresni, épp ahogy az elöttem szóló irta! köszi
2014. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!utűna néztem a menhelynek és nem valami...Ugy ,hogy marad a gazdi keresés.
2014. jan. 3. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:

ajanlom ezeket a mehelyeket ----> kiscica.hu ; [link]

en a kiscica.hu-rol fogadtam orokbe. az anya cica nagyon szep lenne hogyha gondozva lenne. a kiscicak is nagyon edesek!

2014. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De nálunk szerbiában nincs Noé állatotthon:((
2014. jan. 5. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!